Dantys

Sapnų dantys, dantis, dantenos, supuvę dantys, sugedę dantys, valyti dantis ir kt. reikšmės:

dantys, sypsena, dantis, burna, moters sypsena

Sapnuoti, kad jūs turite supuvusius ar kitaip sugedusius arba dar tik gendančius dantis reiškia, kad jūsų sveikata ir/arba verslas (darbas) dideliame pavojuje. Šis sapnas perspėja apie galimai gresiančią nelaimę. Priežastys šio galimo pavojaus yra nelaiku ir ne vietoje ištarti klaidingi ar kvaili žodžiai, ir būtent jie dabar grįžta bumerangu.

Sapnuoti švytinčius dantis reiškia, kad jus aplankys laimė ir visi ar dalis jūsų troškimų išsipildys.

Sapnuoti, kad valote dantis, simbolizuoja jūsų didelį pasitikėjimą, gerą kovą už būvį ir nemenką agresyvumą. Tačiau jums reikia gerai pažvelgti į save iš šono ir iš naujo įvertinti savo interesus. Galbūt jūs nesijaučiate taip gerai, kaip galite ir dėl to truputėlį nerimaujate.

Trumpai apie šio sapno galimas reikšmes:

Dirbtiniai – apsirikimas;

Išrauti dantys – liausi santykiavęs, bendravęs su įkyrėliu, žinia apie artimo mirtį;

Valyti juos – vargsti dėl kitų, bet esi laimingas;

Balti, gražūs, sveiki – sveiki vaikai, nauda, lengvas uždarbis;

Skaudantys, nesveiki – neteksi gero draugo;

Sapne turėti dantį labiau už kitus išsiskišusį – barniai, nesutarimai, nesantaika;

Auksinius ar sidabrinius dantis sapnuoti vargstantiems – turtas, o turtingiems – nuostoliai;

Klibantys dantys – kažkas turi blogų ketinimų jūsų atžvilgiu,trukdymai;

Dygstantys dantys – permainos, pasikeitimai gyvenime;

Platūs ir ilgi dantys – sėkmė, sveikata;

Dilstantys dantys – nuostoliai, vargas, nuovargis;

Dantis sau ar kitam išmušti – nuostoliai, nemalonumai.

Kiti panašūs sapnai: Bedantis, be dantų

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

34 - suma sapnų pasakojimų apie “Dantys

 1. o ka reiskia kai sapnuoji viena sapna kad tau iskrenta 3-4 dantys tiesiog i ranka,o po savaites sapnuoji ta pati sapna ir prisimeni kad jie tau tuoj turi krist bet buni susiciaupes ir ptoto iskrenta visi iki vieno?

 2. jei sapne iskrenta dantys, laukite artimo zmogaus mirties. man taip pat sapne iskrito dantys ir po poros savaiciu senelis mire.. ir mociute taip pat paaiskino sita sapna… senoliu ismintis vis del o daug ka reiskia…

 3. sapnas:
  su liezuviu kazkaip palieciau krūmini danti pries paskutini, ir iskrito plomba, tada man pradejo klibėti pries paskutinis ir paskutinis dantis, palieciau juos pirstu ir iskrito jie man i ranka abu, bet jie buvo sulipe tarsi vienas dantis, bet suvokiau, kad jie yra du, tada pajutau kad dygsta naujas protinis dantis, kraujo nepamenu, regis gal ir buvo laselis, nes apziurinejau juos, kodel nebego man kraujas is duobutes, ir labai gerai jauciau kad tu dantu nebera, liezuvis pats lindo i ta vieta, ir kai juokiausi, stengiausi paslepti ta skyle, nes labai gerai matesi, pirmi keli dantys ir tuscias tarpas toliau. ka tai galetu reiksti?

 4. sapnavau kad vaikui isdygo pirmasis dantukas ir jis buvo stiklinis,parasykite ka tai galetu reiksti?

 5. sapnavau kad vaikui isdygo pirmasis dantukas ir jis buvo stiklinis,parasykite ka tai galetu reiksti?

 6. as sapnavau kad visi dantys iskrito .. verkiau .. o jie krito man i rankas.. siaubas.. kiek zinau tai reiskia didziulus vargus ir netekty ..

 7. Beveik nuolat sapnuoju, kad man kliba arba iškrenta kuris nors dantukas.. :( ( Netikiu, kad sapnai yra pranašai. Manau, kad tai yra pasekmė..
  O jei tiesa, kas šiame straipsnyje rašoma, matyt išgyvenu kažkokią frustaciją, kuri išnyra mano sapnuose būtent tokiu pavidalu. :(

 8. Ka reiskia sapnuoti breketus? Sapne jie nebuvo ant dantu, bet ju buvo visur prideta ir as niekaip negalejau suprasti kam jie reikalingi ?

 9. sapnavau kad isitraukiau danti pats kuris buvo pries tai apvilktas ,israukiau nukrito ant zemes ,pakeliau o jis nikscio didzio pageltes sugedes lengvai perlauziu o ten metalas kazkoks kuri taisant buvo idejus stomotologe,bet jis toks be kraujo svarus..tas didis jo saknis dideles br..

 10. sapnavau, kad nuo veno danties pliomba pradejo “lydytis”, poto iskrito virsutiniu lyg dantu “ipakavimas” (zinot kai buna saldainiai ir popierelis, tai saldainis lieka, o popierelis nukrenta, tai su dantim taip pat, tas “uzvalkalas” nukrito, o visa kita liko) ;/ klaiku tiesiog

 11. svieki as visalaika sapnuoju dantis bet man nieks neatsitinka : pries kelis menesiu sapnavau sapnus apie jos bet jie buvo skirtingi : kaip visi dantys kliba, kaip priekinie is pradziu pradeda kristi paskuj galinie, ir kaip valgau vis iskrenta dantis, ir dar sapnavau kaip dantu plokstele isijemiau man pradejo klibti dantys vienas virsutinis kitas apatinis, ispradziu apatinis pas iskrito be klibedamas, o virsutiny pati isiroviau. kas galetu rieksti sitiei sapnai? aciu uz atsakyma

 12. Sveiki šiandien sapnavau, kad man iškrito dantis, bet kraujas nebego. Tas dantis buvo, lyg ir nepageidaujamas, kaip būtų mano dantis vienas atgal išėjęs. Aš jį ištraukiau į save, o ne į išorę. Labai norėčiau sužinoti ką tai reiškai. Ačiū iš karto : ))

 13. Preita nakti sapnavau kad gavau dovanu nauja danti, du kartus! Dantiste ideji nauha danti bet buvo rudos ar auksines spalvos…tikiuos auksinis buvo:)

 14. Sveiki. As niekaip negaliu surasti ka mano sapnas galetu reiksti. Buvo lyg ziema ir as 3 kartus virtau ir susitrenkiau dantis. Tik is trecio karto man pradejo kraujuot. Ka pamenu tai kad grynai maciau saco 4 priekinius,virsutinius dantis (jie buvo grazus, balti) ir labai daug kraujo aplink juos, tiesiog trysko, bet as vistiek maciau tuos 4 dantis labai ryskiai. Butu idomu ar gero or blogo tiketis :)

 15. sapnas buvo toksi is 2017 01 16 nakties i 2017 01 17 ryta buvau pas dantiste su papuvusiais dantim inai man juos blombavo tik ne visus kelis uzblombavo kitus paliko daugiau jau negali

 16. Sapnavau, kad kandau riešutą ir įskilo priekinis viršutinis antis horizontaliai, atrodo tuoj pusę danties nukris tačiau nenukrenta, bet ta įskilusi dalis labai nestabiliai laikėsi. Ką tai galėtų reikšti?

 17. sapnavau kaip iskrito gesti pradejes dantis po to oaziurejau i veidrodi ir pamaciau kaip negraziai atrodau o danti laikiau rankoje ka tai reiskia

 18. Vyras zuvo pries dvejus metus. Sapnavau kad jis stovi kambaryje prie lango, sypsosi. O veliau ,man gulint prieina ir prideda savo galva prie manosios. Ka galetu reiksti?

 19. sapnavau, kad man iškrito vienas iltinis dantis, burnos apačioje kairėje pusėje(liežuviu jaučiau iki dantenų kaip nuskilusį griovelį, ar kaip mažyliams pradeda dygti dantukai po pieninių), ir labai dėl to verkiau, laikiau net ta dantį rankoje, o kai nuėjau pas stomotologa neberadau su liežuviu tos danties nuskilusios vietos ir dantis pranyko kažkur, kažkaip atrodė lyg ataugo jis, ir buvo šiek tiek įskylusi viršūnė to danties ir stomotologas pasakė, kad čia viskas gerai, nieko blogo čia nėra, tartum nežino kodėl atėjau.