Butas

Butas – Sapnuoti butą (kambarius) reiškia, kad gerai seksis jūsų reikalai;

sapnuoti, kad keičiate butą, yra ženklas, kad ateityje pagerės ekonominė padėtis;

Erdvus gražus butas – nerūpestingas gyvenimas;

ankštas – skurdas, sunkus gyvenimas;

žiūrėti į jį – apžiūrėti – gyvenimo permainos;

nuomoti – gyvenimo pasunkėjimas.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “Butas

  1. Sveiki, sapnavau keistą sapną, kad važiuoju kažkur su dideliu tikslu, tik nepamenu kokiu. Žiema, visur balta, šerkšnas gražu. Kylu automobiliu į kalną, ir atėjo suvokimas kad nusileidimas nuo kalno bus labai status, nors tuo keliu važiavau pirmą kartą. Pradėjau stabdyti, automobilį sunešiojo ir nuvažiavau ar nukritau labiau į griovį. Parą laiko be sąmonės, paskui prabuntu viskas taip balta, tas sniegas toks akinantis, mama tupi šalia mašinos ir laukia kol pabusiu. Iškvietėm policiją, ir dar toj mašinoj laukiau įstrigusi 3 dienas kol jie atvažiuos. Labai keistas bet tikroviškas sapnas.

  2. Sveiki,sapnavau ,kad buvo gaisras mano bute,sapnuoju ,kad labai pergyvenau,nes gal būt sudegė viskas ir likau be nieko,bet kai atėjau apžiūrėti tai tik virtuvė buvo sudegusi ,o kiti kambariai nepaliesti ugnies,kalbėjausi su sugyventiniu ,kaip tai įvyko,bet taip lyg jis būtų gyvas. Išgyvenome su juo 10 metų,o jau antri metai kaip jis miręs. Ji sapnuoju jau trečią kartą ir labai reliai kalbuosi,tik pirmą kartą kaip sapnavau tai ko jo klausiau jis tylėjo ir nieko nesakė ,o taip pat sėdėjo kaip nekeista virtuvėje. Antras sapnas,kad jis prašė pagalbos,nes buvo perpjauta gerklė ir bėgo kraujas,o dabar butas. Sapnuoju retai ir kažkaip neaiškiai,būna ,kad net neprisimenu,o čia trečias sapnas ryškus ir taip lyg kalbėčiau,bendraučiau su gyvu.Keista,nesidomėdavau sapnų reikšmėmis,bet čia taip aiškiai ir po tam tikro laiko sapnuoju žmogų kuris yra miręs.