Burna

Burna – Burną matyti – susilauksi gerų darbininkų, kurie tau sukraus didelius turtus;

burną dvokiančią turėti – paniekimas;

nori kalbėti ir negali – netikėtą ir sunkią ligą;

burną turėti labai didelę – ateityje praturtėsi;

mažytę burną turėti – turtų praradimą.

Šiaip sapnuoti burną reiškia priklausomai nuo sapnuojančiojo burnos dydžio: pavyzdžiui, sapnuoti, kad turite didesnę negu normalią bumą reiškia didelį turtą;

sapnuoti, kad jūsų burna mažesnė negu normali, reiškia turto sumažėjimą, o kartais reiškia meilę.

Sapnuoti, kad negalite praverti burnos, yra blogas ženklas, nes reiškia visai netoli esantį pavojų;

sapne justi burnoje aštrų prieskonių skonį – reiškia, jog ateityje Jus nuliūdins artimi žmonės.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “Burna

  1. Sapnavau, kad sėdėjom su draugu ir kalbėjom, tada jis pasakė, kad duos pinigų man, nes reikia naujų džinsų, batukų, antakius susitvarkyt ir nagus, nes mes vistiek niekur nevažiuojam, o pinigų yra, po to aš paprašiau pas jį, kad duotų adatos man dančiui pasikrapštyti ir su adata aš krapščiausi dantį, kuriame buvo įstrigę kažkas panašaus kaip pašinas.

  2. Sapnavau, kad burnoje visi dantys aplipę kramtoma guma.Aš traukiu gumą nuo dantų, jos labai daug. Kai išsivalo visa guma, pradedu traukti raudonus ilgus siūlus, kurie stipriai apraizgę dantis.Ant raudonų siūlų galo yra po adatą. Kai išvalau visus dantis nuo raudonų siūlų, pamatau, kad į visas dantenas prismaigstyta l.daug adatų ir išlindę tik jų galiukai. Tada traukiu adatas, be skausmo,be kraujo, ir metu ant žemės, kur mėtosi l.daug baltos gumos ir raudonų siūlų.