Bučinys (bučiuotis)

Sapnų bučinys, buciniai, buciuotis, buciuoti, buckis, buckiai, lūpos, lūpa, lupos ir t.t. reikšmės:

Plačiai apie sapno bučinys (bučiuotis) reikšmes:

Sapnuoti bučinį, bučinius ar, kad bučiuojatės simbolizuoja meilę, harmoniją.

Sapnuoti kitus besibučiuojančius jūsų sapne gali reikšti, kad jūs esate per daug įsitraukę į šių žmonių asmeninį gyvenimą ir jų tarpusavio santykius. Todėl privalote duoti jiems daugiau erdvės ir laisvės.

Jei sapnuojate, kad tuojau pat ką nors pabučiuosite, bet sapnas šioje vietoje baigiasi, nutrūksta, tai reiškia, kad kol kas jūs nesate užtikrintas dėl santykių su šiuo žmogumi bei nuomonė apie jus ir šio žmogaus jausmai jums nėra aiškūs. Jūs pats ieškote galimybės būti su šiuo žmogumi, tačiau nežinote kaip tai įgyvendinti.

Heteroseksualiems sapnuoti, kad bučiuojate ką nors tos pačios lyties, reiškia, kad jūs esate savimi patenkintas ar patenkinta. Jūs atrandate savo moteriškąją arba vyriškąją pusę.

Sapnuoti, kad bučiuojate kam nors ranką, reiškia pagarbą šiam žmogui.

Sapnuoti, kad jūs bučiuojate ne savo draugą ar draugę, reiškia, kad norite bendrauti su šiuo žmogumi ir patirti neapsakomą meilės ir aistros energiją. Toks sapnas taip pat gali reikšti, kad privalote išreikšti savo seksualumą bei fantazijas, taip pažadindami savyje gludinčią aistra meilei. Tačiau yra ir šio sapno alternatyva, kuri reiškia, kad jums truksta pasitikėjimo savimi.

Jei sapnuojate, kad bučiuojate artimą draugą, reiškia, kad jūs jaučiate pagarbą šiam žmogui. O taip pat toks sapnas gali (bet nebūtinai) reikšti romantiškus jausmus šiam žmogui.

Jei sapne bučiuojate savo priešus, reiškia išdavystę, priešiškumą ir artėjančius pykčius su įsiutusiu draugu.

Trumpai apie bučinius ir bučiavimąsi sapnuose:
Ką nors bučiuoti reiškia palankumo ir meilės būtinybę;

Gauti bučinį gali reikšti malonų vizitą ir laimę meilėje.

Sapnuoti, kad bučiuojate ranką, yra sėkmės, draugystės ir laimės ženklas;

Davatką matyti kam nors rankas bučiuojant – paniekinimas;

Bučiuoti mirusįjį ar mirusius reiškia sveikatą ir ilgą gyvenimą;

Sapnuoti, kad bučiuojate kam nors į sėdynę, reiškia neištikimybę;

Bučiuoti draugus gali reikšti nelaimę draugams;

Sapnuoti, kad bučiuojate žemę, reiškia liūdesį ir nuolankumą;

Sapnuoti, kad bučiuojate kieno nors veidą, reiškia laukiantį pavojų, tačiau viskas baigsis sėkmingai, galima ir apibusė meilė;

Vyrą - neištikimumas;

Norėti, bet negalėti bučiuotis - nuliūdimas;

Vaikus - džiaugsmingas gyvenimas;

Pabučiuotam būti - turi netikrų draugų ar išsiskyrimas su mylimu asmeniu;

Batus sapne kam nors bučiuoti – netikėtas pažeminimas.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

52 - suma sapnų pasakojimų apie “Bučinys (bučiuotis)

 1. Kelios mano draugės sapnavo kad aš bučiuojuosi su vaikinu, kuris man labai patinka. Ir mes po kelių mėnesių tapome pora.

 2. As nesenej sapnawau kad as buciuojuosi su wajkinu kuri myliu IdOmu ka tj galetu rejksti ?

  • Man patinka toks berniukas aš negaliu su juo susitikti jis nelietuvis ! Sapnavau kad jis mane įsimilėjo ir aš jį įsimilėjau jis mane pabučiavo ką tai galėtų rekkšti?

 3. sapnavau kad prilekiau prie kakzokio vaikino ir pradejau ji buciuoti :D ka tai galetu reiksti??

 4. Na o aš savo sapną gal pasąmoniškai aiškinčiau. Aš vis sapnuoju tą patį vaikiną, kad mes laiminga pora, bet jis visada išvyksta, ir sako: Palauk, aš greit grįšiu ir pabučiuoja. Niekaip nesuprantu šito….

 5. Sapnuoti priešingos lyties atstovą ir norėti jį pabučiuoti gali reikšti, kad geidžiate jo ar jos. Tačiau nežinote kaip toliau jūsų santykiai klostysis:

  “Jei sapnuojate, kad tuojau pat ką nors pabučiuosite, bet sapnas šioje vietoje baigiasi, nutrūksta, tai reiškia, kad kol kas jūs nesate užtikrintas dėl santykių su šiuo žmogumi bei nuomonė apie jus ir šio žmogaus jausmai jums nėra aiškūs. Jūs pats ieškote galimybės būti su šiuo žmogumi, tačiau nežinote kaip tai įgyvendinti.”

  Sapno bučinys (bučiuotis) reikšmės atnaujintos, tikiuosi rasite atsakymą į jus kamuojančius klausimus.

 6. Sapnavau, kad ant koju uzaugo ilgi ilgi plaukai ir as juos skutau. Ka tai galetu reiksti?

 7. sapnavau kad mano vaikinas buciavosi su mano gera drauge ji taip pat sapnavo kad buciavosi su mano vaikinu… ka tai galetu reiksti?

 8. butu idomu ka galetu reiksti mano sapnas… Gyvenu su vaikinu jau metus laiko, jauciu prisirisima ir meile jam, taciau turim toki pazistama, kuris man kelia jauduli ir nora artimiau pabendrauti, bet jis vedes, turi zmona…ir praita nakti sapnavau kad aistringai su juo buciuojuosi, o nuo bucinio visa net virpu is malonumo, o jis vis sako “mmm… ” vienu zodziu kad jam irgi labai patinka su tokia reiksme , kad seniai jau taip ji kas nors buciavo.

 9. Sapnavau kad as buvau su draugem.. Ir buvo man patinkantis vaikinas jis man sako ateik apsikabino.. Ir as arciau prisilenkiau ir jis pradejo mane buciuoti ka tai galetu reiksti? :O Atsakykite

 10. Sapnavau kad buciuojuosi su buvusiuoju, mes vel tapom pora ir jis pabuciavo kita mergina, o atsiprasydamas sake kad is gailescio, ir vel mane pabuciavo. ka tai reiskia?

 11. sapnavau, kad buciavausi su vaikinu, kuris turi pana, bet istikro patraukiai r mano demesi. ka tai galetureiksti?

 12. Aš sapnavau šią naktį, kad aistringai bučiuojuos su nepažįstama, bet labai gražia, mergina. Pradžioj buvo tik bučiniai karšti, o po to ir prie liežuvių perėjom.. :D Ką tai gali reikšt?

 13. sapnavau kad buciavau labai grazu ir izymu vaikina Justin Bieber jis man atsake tuo paciu kaip noreciau kad taip buti is tikruju ka gali reiksti kai jis atsako i mano bucini tuo paciu?

 14. Komentaras viršui. Jau biškį įsijautei :D DD Neįmanoma sapnuoti tų žmonių kurių nesi mačius. Fantazija taigi nieko nesukuria.

 15. as sapnavau kad buciuojuosi su savo darzelinoku ,bet staiga jis man sako ar tekesi uz manes jis sake kad tapati sapnavo ka tai reiskia????????

 16. Idomu, ar gali du zmones sapnuoti ta pati sapna? (; po sianakt susapnuoto sapno, kai mane isimylejo visiskai nepazystamas vaikinas ir tarp musu uzsimezge grazi draugyste man iskilo toks klausimas (;

 17. Sapnavau kazkoky kiema o ten aš su vaikinu buciavausi jaučiau jo lupas , bet jo weido nemaciau

 18. Prasau padekite as jau kelinta nakti sapnuoju tapati sapna kad buciuojuosi su savo fizikos mokytoju. Mes su juo esame tiesiog draugai.Jis yra vedes ir turi vaiku. Ka man daryti.

 19. Sveiki,
  Šiandien sapnavau labai į domų sapną kaip pievoje pracūziškai bučiavausi su vienu vaikinu (mmm nerealus jausmas)o paskui su kitu taip pat, o tą pirmąjį laikiau už rankos.. :) Beje jų nepažįstų realybėje. Ką tai galėtų reikšti?

 20. Pries kelias dienas sapnavau, kad mano vaikinas mane pabuciavo i lupas! Seip mes dar nesam pasibuciave, ir jis man yra kalbejes apie bucinius ta pacia diena kai susapnavau sita sapna, ka tai gali reiksti?

 21. As siuo metu draugauju su vaikinu, bet sapne sapnavau kad stipriai buciuojuosi su savo senu klasioku su kuriuo jokiu santykiu nebuvo niekados ir niekad apie ji negalvoju. Idomu ka tai gali reiksti?

 22. Aš susapnavau kaip čia galima pasakyti, kaip ir savo gerą pažįstamą, kuris man tikrai visai patinka, bet mes sunkokai abu sutareme esame abu skorpionai galbūt todėl. Taigi šią naktį susapnavau kad mes pasibučiavome ir man sapnas labai patiko. Esmė tame, kad aš dar ir supratau kad sapnuoju norėjau sapną pratęsti bet deja neišstengiau ir pabudau. Nesuprantu ką tai galėtų reikšti.

 23. Sapnuoju, jog prancuziskai buciuojuosi su patinkanciu vaikinu,uzsidare tecio namu vonios kambaryje, kad nelystu vaikai kurie nezinia is kur… Ju apie 20 … Mieste vyko svente, mes karstai buciavomes… Po bucinio isejome is vonios kambario ir mano tetis paskyre 10 vaiku priziureti mums (as labai megstu vaikus ir juos priziureti), o kitus 10 jis pasiliko sau… Pasake, kad vestumemes juos i svente ir priziuretume, o jis su kitais vaikais ateis truputi veliau… (Vaikai buvo mazdaug nuo 7 iki 10 metu). Mes su jais isedome i masina ir isvaziavome i svente… Veze mus mano mama , paleido prie sviesaforo… Islipome su visais vaikais ir nuejome is svente… Mamos masina buvo tokia kaip ji turi realybeje… Bet mama mus paleido ir nuvaziavo. Mes nuejome i svente ir pradejome prancuziskai buciuotis su juo… Vaikai isejo zaisti tolyn , bet ne per toli nuo musu, mes juos masteme gerai… Sapnas baigesi prancuzisku , kartstu buciniu… Seip man dabar 15 metu, jam 16… Ka tai galetu reiksti? Maldauju atsakykite, nes mane kamuoja nerimas del sio sapno, todel kad su tuo vaikinu nebesusirasau jau gal metus ar net du…. Maldauju atsakykite…

 24. Ka reiskia sapnuoti buciuotis su vienuoliu kurio gyvenime nesu macius.O buciniai buvo abipusiai.Labai geras jausmas uzpludo .

 25. esu nasle (jauno amziaus), sapnavau, kad myliuosi su bendradarbes vyru (su jais artimai nebendrauju), ir po visko jis bucioja man kojas ir sako, kad esu nuostabi. Salia sapnia visa laika yra dar viena mergina, bet ja i veiksma neitraukeme, nors ji noretu. Ka gali reiksti toks sapnas???

 26. Sapnavau kad susitikau kazkokiom salygom su lietuvos beveik garsiu zmogum. jaunas is grupes. kazkaip buciavomes. bet esme kad nesu apie ji net pagalvojusi. ka tai galetu reiksti? beje, sapne jis i mane ziurejo tokiu zvilgsniu,lyg jam patikiau..

 27. Nesenei susipazinau su tokiu bernu kurio tik varda zinau ir kalbejom biski.Ir kita diena ji sapnavau sapnavau kad as pas jy i namus atejnu abu nusirengiam ir atsigulam y lova pradedam buciuotis glamonetis,bet nieko daugiau ,ka jis gali rejkst?ir dar kaj atsikeliau labai gerai jauciaus.

 28. sapnavaua jog savo mokykloje suskabinome rankomis,su man truputi pazistamu vaikinu,bet jis ne is mano mokyklos,ir kad as ji pabuciavau,ka galetu reiksti tas ranku susikabinimas ir mano pabuciavimas?

 29. as sapnavau savo buvusi vaikina, kad sveciavausi pas ji, atsisveinindama padaviau ranka, pastebejau, kad jos purvinos, taciau jis paeme man uz istiestos rankos ir eme ja buciuoti. ka tai gali reiksti?

 30. Jau kelias naktis iš eilės sapnuoju, kad bučiuojuosi su man patinkančiu vaikinu. Su juo susipažinome vos prieš kelias dienas, nors ir mokomės vienoje mokykloje, ir realiai esame pasibučiavę. Bet vakar su juo susipykome, nors ir susitaikėme. Šiandien sapnavau, kad įlipu į autobusą, ir pamatau su juo flirtuojančias merginas, kurios aiškiai jam nepatinka. Aš atėjau, atsisėdau jam ant kelių, liepiau joms nelys, ir kai jos paklausė, dėl ko, ėmiau ir pabučiavau jį. Jis nesipriešino, o tik su mielu noru atsakė į bučinį. Kaip tai suprasti?

 31. Sapnavau kad bičiujus su darbdavių ,taip aistringai kad prisiminus jaučiu jo prisilietimas,virpulį sapnas atrodė kad tikrai taip buvo visa dieną tada vaikščiojau galvodama apie ta bučinį

 32. o ką galėtų reikšti kai sapnuoju, jog su savo buvusiu geru draugu slapčiomis susitikome ir norėjome pasibučiuot, tačiau dar nespėjus lūpoms susiliest kažkas sapne mus išgąsdino ir mes pabėgom. Labai norėtųsi sužinot ką tai galėtų reikšt…

 33. Sapnavau keista sapna. Savo pirmaja meile begancia nuo dvieju uzpuoliku, kurie pasirodo ne is karto abu,o paeliui. Vienas su peiliu, kuri nuverciu nuo tilo. Kitas pasirodo netoliese tilto su sautuvu. Pradedu grumtis kazkokiu budu su tuo ginkluotu plesiku :) , o pirmajai meilei sakau bek bek iki masinos ir vaziuok iki policijos ir be policijos cia negryzk. Tik ji atsiseda i automobili sapnas baigiasi. Sapnas buvo itin ryskus pamenu ji su visom detalem. Puikiai pamenu apemusi gera jausma, kai pamaciau drauge sedancia i masina ir kad ji jau yra saugi….

 34. Ką reiškia, kai sapnuoju, kad mano draugė pabučiuoja mano vaikiną (pasisveikindami)…??? Šio sapno epizoda sapnuoju jau antrą kartą..

 35. Sapnavau, kad esu mylimo zmogaus namuose, nors is tiesu niekad gyvenime nesu juose buvusi. Netrukus salia jo atsirado mergina su kuria jis vis dar draugauja, bet kaip suprantu nelabai jos myli. Taigi ji apkabino ir pradejo ji buciuoti. Jis sedejo, nieko nedare, tik ziurejo i mane. Galiausiai merginai isejus, pradejo mane buciuoti. Buciavau ji lygiai taip pat. Jauciau jo lupas, liezuvi, uzuodziau jo kvapa. Paskui nezinau is kur ir kaip, bet pastebejau daugiau zmoniu kambary, dar kiek veliau man uzkliuvo, kad aplink be galo daug daiktu. Kazkokia betvarke. Visokiu zaislu, nors vaiku jis neturi, namu apyvokos daiktu, reikia nereikia visur prideliota. Kojos nera kur pastatyti. Ir taip visuose kambariuose. Berods keturi buvo. Galiausiai vonios kambarys. Ten ne ka geriau. Bile kur ir bile kiek dantu sepetuku, krapstuku, muilu, dar nezinia ko, bet svarbiausia, kad tarp ju dar gausiai dulkiu prisikaupe. Ne vienas sluoksnis matomai. Vos susilaikiau ju nenusluoscius, bet is tiesu nieko nelieciau. Bijojau uzkliuti uz viso to slamsto. Na, manau, kad reiketu pamineti tai, kad visur is paskos sekiojo mylimas zmogus ir bet kokiai progai pasitaikius mes buciavomes. Dar man be galo keista buvo tai, kad jis yra tikras pedantas ir as norejau jam pasiulyt viska sutvarkyt, bet kazkodel nepajegiau. Galiausiai jis manes paklause, kada jis gales mane dazniau matyti. Norejau atsakyti, kad gali nors ir nuo siandienos, bet taip pat nepajegiau. Pabudau.

 36. Sapnavau jog mano simpatija buvo pas mane namie dar su dviem draugem. Bet jos lyg ir buvo sapne lyg ir ne. Pamenu , jog sedėjau ant lovos ir pamačiau man patinkančio vaikino telefoną. Aš jį paėmiau ir nunešiau jam. Jis man padėkojo ir lyg nudžiugo labai. Tada jis padare lyg ‘duck face’ :D tai žinoma reiškė ,kad pabučiuočiau jį. Tai taip ir padariau .. Paskui kiek susigėdus nuėjau į kambarį ir vėl atsisėdau ant lovos. Jis atėjo. Mane apkabino ir pasake jog aš jam patinku jau kurį laiką (nors REALYBEJ sake , kad jis nenori jog jį įsimylėčiau) .. Aš susigėdau.. Tada mes pradejom vienas kita PAPRASTAI bučiuot. ir tuo sapnas pasibaige. Manau tai buvo paryčiais. Kažkur 4-6h ryte.. Tiesa pasakius Jį sapnuoju jau gan dažnai.. Ką galėtų tai reikšt.?

 37. Šiuo metų esu nenokiuose santykiuose su žmona ir viskas eina link skyrybų…. Sapnavau,kad tuokiausi su jos seserimi,bet tą jutau kad per prievarta ir toje šventėje dalyvavo tik jos giminė.Žinojau kad aš šito nenoriu bet kažkas lyg vertė tą daryti,bet aš buvau prie altoriaus su treningais ir sportbačiais.toje šventėje dalyvavo lyg ir.mano dabartinė žmona.po ceremonijos iš bažnyčios einame visi kažkokių kaimo keliuku.uosviene dar ant manęs rėkia kažką koks aš blogas,bet aš verkdamas pasiviju savo tikrąją žmona apkabinupradeu buciuoti

 38. Sapnavau kad man patinkantis vaikinas mane pabuciavo. Noreciau suzinoti ka mano sapnas galetu reiksti.

 39. Sapnavau buvusį vaikiną, su kuriuo mes susitikome atsitiktinai ir susitaikėme. Susitikimo metu labai daug bučiavomės, bendravome. Kartu ėjome pasivaikščioti.

 40. Sapnavau savo buvusia mergina kad susitikau su je degalineja laukiau kol jinai prijeis ir prijejo,tada snekejom kaska ir isitrauke matociklo dakumentius juos nufotograpavo ir pabudau