BELDIMAS

Sapnas, kuriame girdite beldimą į duris reiškia, kad greitu laiku gausite malonią žinią. Jeigu Jūs pabudote sapne išgirdęs, jog kažkas beldžiasi į duris, tai naujienos Jus labai nustebins. Pačiam belsti į duris – nemaloni žinia .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “BELDIMAS

  1. Laba diena , sapnavau jog bando isilauzti i mano buta kaimynu salia gyvenenciu ir isilauze ivejo ir istempe kaimynus laukis buto tada priejo prie manuju irgi bande atrakinti duris o as vis rakta uzsukdavau dar sapnavau jog nakti bet sapne prie duru priejusi skambinu policijai ir tie kurie bando atrakinti duris pabegos nes isgirdo mano zodzius , toliau sapnuoju jog vel atejo naktis tik sikart buvau ne viena mama, vaikinas , dedes, draugai , ir vel pradejo lauztos i duris tik jau kiti veidai kadangi vis prieidavau prie akutes pasiziureti , sapne buvau labai panikuojanti vis galvojau kur pasislepti , galiausiai jie isilauze i buta mes uzsidare virtuveje , ir girdziu jog vienas is plesiku paklause ar mano mama yra , ir mano mama sako nu ka jus vaikai ir ji nuejo iki ju ir tuo momenru viskas nutilo ir as atsikeliau , kaip suprasti toki sapna ?

  2. Sapnavau, kad kažkas nori atrakinti duris, tačiau mano raktai duryse ikisti nakciai , neleido atrakinti duru.Ačiū