BĖGTI

Jeigu sapnuojate, kad bėgate vienas, tai praturtėsite labiau nei Jūsų draugai ir užimsite aukštas pareigas. Jeigu sapnuojate, kad bėgate su grupe Žmonių – dalyvausite linksmoje šventėje. Jūsų reikalai pagerės. Jeigu sapne greitai bėgate – nukentės reputacija. Jeigu sapne bėgate nuo pavojaus – Jums gresia išlaidos. Jūs prarasite viltį pašalinti kliūtis lengvu būdu. Bėgti ir nepabėgti – negreit sulauksite pasisekimo. Jeigu bėgate paskui priešą – nugalėsite kliūtis. Norėti bėgti ir negalėti – nelaimingas atsitikimas. Jeigu sapne bėgdamas užkliūnate ir nukrentate, vadinasi, Jūs bankrutuosite. Jeigu sapnuojate, kad rungtyniaujate bėgimo take, vadinasi, esate patenkintas savo padėtimi ir savimi, nors kartais draugai priverčia susimąstyti. Bėgimas su kliūtimis – geniali mintis. Bėgančius žmones sapnuoti – pinigai. Sapnuoti, jog žmonės bėga nuo pavojaus – vargas, be to, gali žūti Jūsų draugai Sapnuoti kareivius, bėgiojančius su ginklais, -pamatysite muštynes, tą sapną moteriai sapnuoti -liga, o ligoniui – turėsite rūpesčių dėl sveikatos. Nuogą žmogų bėgantį matyti – apgavystė .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “BĖGTI

  1. Sapnavau, kad vis begu ir slapstausi nuo buvusio vyro. Veiksmas vyko turguja.. As pabegu, pasislepiu. IR vel jis mane dasiveja, pamato. As vel pradedu begti. Persoku labai auksta tvora. Vel pasikavoju. IR vel pamatau kad jis jau arti ir vel pradedu begti. Jis vejasi IR praso susitaikyti. O as vis jam kartoju kad ne.

  2. Sapnavau, kad esu paaugle ir visa laika turiu begti nuo kazkokiu valdzioszmoniu, kurie ateina i namus manes. Bet man kazkaip stebuklingai pirma laiko pasiseka istrukti ir pabegti.