Bedantis

Sapnų bedantis (be dantų, prarasti dantis, sapnuoti krentančius dantis, netekti dantų, be danties, krentantis dantis, iškrito dantis ir t.t.) reikšmės:

bedantu, bedantis, moteris be danties

Sapnuoti, kad esate be dantų ar jų netekote/netenkate reiškia, jūsų nesugebėjimą pasiekti užsibrėžtus tikslus bei kitus svarbius interesus, norus. Tai įgyvendinti jums trukdo arba dar tik trukdys liūdesys, liga ar kitokie negalavimai.

 
Jei sapnuojate, kad esate be dantų, tai taip pat gali reikšti, kad nuodėminga meilė suris jūsų gerą sveikatą ir turimą turtą.
Sapnuoti kitus bedančius žmones reiškia, kad jūsų priešai stengiasi išniekinti jūsų vardą, sužlugdyti gerą reputaciją ar kaip kitaip pakenkti. Tačiau jiems nepavyks ir jų ketinimai bei nedorų darbų rezultatai nueis per niek.

Kiti susiję ir panašūs sapnai: Dantys

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

8 - suma sapnų pasakojimų apie “Bedantis

  1. Sapnavau kad neturejau visu virsutiniu dantu, todel nesiojau kazkoki proteza :| Isvis turejau du, bet vienas kazkodel vis krisdavo… Atsibudusi apsidziaugiau kad dar tebeturiu visus dantis :)

  2. Sapnavau,kad isrove man 3 ar 4 apatinius soninius dantis.. labai skaudejo man ir labai verkiau.. o vieno danties,atrodo kaplio,paliko abi saknis..sakau,kodel palikot?sako, ai jos dar geros,nerausim.. brrr..kosmaras kazkoks.. :( (

  3. Sapnavau, kad man priekiniai dantys gabalais trukinejo, kartu su dantenomis… Jauciuosi lyg viskas istikruju buvo… sedziu ir dabar matau ta vaizda, kaip sapne pries veidrody spjaudau dantis i delna ir panikuoju… :(

  4. Sapnavau baltus, grazius, virsutinius,priekinius savo dantis,kurie krito lauk,o as bandziau juos vel istatyti i vieta ir jie nesilaike,pykau kad blogai sudejo ir jie taip greitai iskrito ir kaip as vel juos susitvarkysiu,nes esu ne lietuvoje

  5. Sapnavau kad isspjaunu istrupejusius dantis,man grynai pradejo trųpeti ir juos tiesiog be kraujo isspjaudziau lauk,vos nepaspringau,sapnas buvo labai tikroviskas.

  6. Sapnavau kad mano protezai dantu iskrito per puse suluzo man pasidare geda viena puse isidejau i burna kita puse greit isidejau i rankas kad nepamatytu ir galvoju kad susiklijuosiu