BAŽNYČIA

Jeigu sapnuojate, kad esate bažnyčioje ir norite priimti Komuniją, bet negalite, – vilčių neišsipildymas. Jei dažnai sapnuojate save bažnyčioje, tai gali reikšti nesaugumą, paramos stoką. Melstis bažnyčioje gali reikšti gresiantį konfliktą darbe ir namuose, gal net mirtį. Aukoti bažnyčiai – priminimas apie labdarą, gerus darbus. Jeigu sapnuojate, kad bažnyčioje prietema, vadinasi, teks dalyvauti laidotuvėse. šis sapnas žada ūkanotas perspektyvas ir ilgą geresnių laikų laukimą. Matyti bažnyčioje degančią žvakę – noras sustiprinti draugystę. Statyti bažnyčią – džiaugsmas, sėkmingas laikotarpis prieš išbandymus. Jeigu sapne bažnyčią matote toli – nusivilsite kažkokiais įvykiais. Sugriauta bažnyčia – gyvenimo permainos. Deganti – negandos. Sapne iš bažnyčios išėjus organizuoti susirinkimą – nesikiškite į politiką, nes smarkiai nukentėsite. Sapne iš bažnyčios eiti tiesiai namo – patvirtinimas, kad šeimoje gražūs santykiai. Jeigu iš bažnyčios einate į pasilinksminimą – laukia gėda ir pažeminimas. Skrendančią bažnyčią sapne regėti – patirsite kokį nors stebuklą .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “BAŽNYČIA

  1. Sapnavau, kad po mišių šlaviau bažnyčią, o kaip sušlaviau prasidėjo kitos mišios ir prisirinko daug zmoniu vos buvo galima praeiti, o aš dar žvakes turėjau sudegti