BATAI

Nauji batai žada geras permainas. Sapne avėti senais batais reiškia, kad Jūs pasiliksite su senais draugais. Sapne apsiauti batus reiškia sėkmingus reikalus, vyrams – atlyginimo padidėjimą. Jeigu sapne Jūsų batų raišteliai nesurišti, tai laukia ligos, barniai ir nuostoliai Varstyti sapne batų raištelius reiškia žinią apie mirtį. Jeigu sapnuojate vyriškus batus, vadinasi, Jus įsimylės kažkokia moteris arba vyras. Gražius moteriškus batus sapnuoti – netikėta meilė. Batas moteriai gali reikšti bėdą su kvailiu, vyrui -svarbią minutę sutriksite. Sapnuoti, kad kažkas apsiavė Jūsų batus – įsimylėjusiems blogas ženklas – varžovas išstums Jūsų atvaizdą iš mylimo žmogaus širdies. Jeigu sapnuojate, kad Jums spaudžia batai, vadinasi, įžeis meilužė pasijuokdama iš Jūsų jausmų. Sapne pamesti batą reiškia, kad nutrūks santykiai su mylimu žmogumi. Jeigu sapnuojate, kad Jums dovanojo naujus batus – laukia naujos pažintys. Merginai sapnuoti, kad žavisi gražiais savo batais – įspėjimas, kad ji yra patikli ir familiariai elgiasi su nepažįstamais žmonėmis, ypač vyrais, su kuriais bendraujant reiktų laikytis distancijos. Jeigu sapne Jūsų batai juodi, – reikalai pagerės, o kažkoks svarbus įvykis suteiks daug džiaugsmo. Jeigu sapnuojate nešvarius ir suplyšusius batus, vadinasi, Jūsų kritika daugeliui nepatiks ir Jūs įsigysite priešų. Jei matote savo batus įplyšusius keliose vietose ir norite juos nešti į taisyklą reiškia, kad Jūsų santykiai su kai kuriais senais draugais pablogėjo ir reikia juos sustiprinti Jeigu sapne tepate batus tepalu, vadinasi Jūsų laukia netikėtumai Jeigu sapnuojate, kad Jums pavogė batus, bet paliko kojines, vadinasi, Jūs laimėsite kažką praradę. Sapne kam nors bučiuoti batus reiškia pažeminimą .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “BATAI

  1. Sveiki,
    atrodo jog visą naktį sapnavau tą patį , vienodą sapną … kur tik beičiau visur rišausi sau batus , batai juodi vyriškinio tipo (aš mot.) klasikiniai, lyg nublizginti būtų, bet užvarščiai juodi su auksiniais galiukais, ir aš juos visą laiką rišuosi, biški paeinu , paeinu, vėl per naujo rišiuosi ir vėl … paskui tie užvarščiau nuo rišimo suplyšo, tai padariau mazga ir vėl gerai, vėl rišuosi .. na toks ištiesų įdomus ir tikrai keistas sapnas…
    Galite pasakyti, jo reikšmę? Dėkoju iš anksto !