BALSAS

Malonūs, ramūs balsai – susitaikymas, santarvė. Grubus, užkimęs balsas – nemalonumai Verksmingas balsas perspėja, kad reikia susimąstyti, ar neketinate nuskriausti artimą žmogų. Jeigu motina sapnuoja, jog girdi savo kūdikio balsą, tegul ruošiasi liūdniems įvykiams. Sapne girdėti įspėjantį balsą reiškia, jog artėja nesėkmės. Jeigu Jūs pažinote balsą, tai išbandymai gali būti labai rimti. Dievo balsas – dvasinis pakilimas, pagarba ir pripažinimas. Žąsies gagenimą girdėti – šmeižtas. Gaidžio giedojimą – apkalbos .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “BALSAS

  1. jau ne prima karta sapnuoju realu sapna, guliu savo lovoj beveik viskas kaip ir realybej, tik kaskart kazkas pasikeicia pvz. stalas stovi prie lango, o sapne jis buna visai kitoj vietoj… ir tame sapne uz galvos kaskart gyrdziu kazkokius vaiku balsus, kurie sneka surmuly neaiskia kalba, ir kuo ilgiau isiklausau tuo labiau jie arteja ir garseja, o kai noriu pasisukt ar atsikelt, tai mano kunas tampa tarsi sukaustitas grandinem… o vat neseniai visai tas sapnas pasikartojo, tik sikart sapnavau broli salia mieganti ta pati situacija tie patis balsai tik si karta brolis sapne pasake kad “jie ateis taves pasiimt”. ka tai galetu reiksti??? gal kas padsakys????