BALIONAS

Matyti krintantį balioną – nerealių planų kūrimas, įspėjimas, kad gali žlugti nerealūs sumanymai. Matyti kylantį balioną – pamatysite savo darbo rezultatus. Matyti ore nejudantį balioną – tvirta padėtis. Jei kas Jūsų prašo pripūsti balioną, būkite atsargus, nes kažkas nori Jumis pasinaudoti. Oro balioną skrendantį sapnuoti – naujos pareigos. Juo kilti į orą – dirbsite naudingą darbą .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “BALIONAS

  1. Buvau lauke, savo kieme ir pamaciau kaip is pradziu leidziasi oro balionas, bet jis siek tiek neiprastas. Ten kur keleiviu pintine,tai aplink metalo tinklas/aikstele aplink pintine,kad ne tik is pintines zmones galetu ziureti bet ir aplink eit. Balionas nenusileido iki galo,tik isleido viena ar du zmones ir pradejo vel kilti. Buvo sviesu,bet saule nespigino. Siek tiek nusisukau nuo Oro baliono ir pradejau kazkokia daina dainuoti ir man is kazkur pradejo eiti grazus vaizdiniai,lig kaip ir augalu atvaizdai bet tokie dazu papiltu i vandeni formoje. O veliau vel atsisukau i oro baliona ir viskas.