BALANDIS

Sapnuoti balandžius ir girdėti jų burkavimą -santarvė šeimoje, džiaugsmas, vaikų gimimas. Jeigu girdite vienišo balandžio burkavimą – laukite nelaimės. Sapne regėti skraidančius balandžius reiškia žinią iš draugo, kuris yra toli. Besibučiuojantys balandžiai – susitaikymas. Perintys balandžiai – vestuvės šeimoje ar giminėje. Lesinti balandžius – teks kam nors padėti. Matyti balandį ant stogo – gausite laišką. Jeigu gaudote juos – Jūsų žiaurumas pasireikš ir dalykiniuose reikaluose. Pjauti balandžius – neteksite tikro draugo. Juos valgyti – nemalonumai šeimoje. Jeigu sapnuojate balandžio mėnesį, vadinasi, likimas Jums palankus, Jūsų laukia malonumai ir pelnas. Jeigu sapnuojate, jog balandžio mėnesį darganotas oras, – Jūsų laukia nesėkmės .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “BALANDIS

  1. As esu sapnavusi, kad esu aiksteje, kur sedziu, tarp keliu tukstanciu balandziu. Tai mano gyvenime reiske, kad pastosiu ir po 5 savaiciu, nuo streso man bus persileidimas :( :( :(