AUTOMOBILIS

Sapne regėti automobilius reškia keliones, likimo permainas, malonius draugus. Jeigu sapnuojate, kad važiuojate automobiliu, vadinasi, reikalai klestės. Jeigu sapnuojate, kad vairuojate mašiną, Jūsų laukia netektis arba liga. Gerai prižiūrėtas, greitai važiuojantis automobilis reškia aktyvų, sėkmingą profesinį ir asmeninį gyvenimą. Per greitai važiuojantis automobilis reškia lengvabūdškumą ir paviršutinškumą. Sugedęs automobilis – nesėkmės. Apleistas, neprižiūrėtas, važiavimui netinkantis automobilis perspėja apie laukiančias kliūtis bei nepasisekimus. Sapne šlipti š automobilio – sėkmingas planų įgyvendinimas, pasitenkinimas, gerovė. Jeigu sapnuojate, kad Jus šmetė š važiuojančio automobilio – laukite nemalonių naujienų. Sapne pirkti automobilį reškia, kad Jums pavyks susigrąžinti buvusią gerą padėtį. Parduoti mašiną – nemalonios permainos. Jeigu sapnuojate, kad automobilį pavogė, vadinasi, Jūsų sumanymai nešsipildys. Jeigu sapne patekote į automobilio katastrofą, laukite gerų įspūdžių ir pasilinksminimų. Jeigu sapnuojate, kad švengėte automobilio katastrofos – geras ženklas – pasiseks švengti susidūrimo su Jūsų užmojų priešininkais. Ugniagesių automobilis – galimybė pralobti. Greitosios pagalbos mašina – nerimas dėl savo likimo.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “AUTOMOBILIS

  1. masina atvykau i susitikima su senokai matytu pusbroliu bare. islenkem po bokala, kazka snekejom. einant i tualeta kazka keisto pastebejau lauke, nuejes pamaciau kaip kazkokia masina ivaziavusi i mano stovincia masina, vyrukas issvirduliuoja is tos masinos, as ji pagaunu, prasau duomenu, jis aiskiai matau nerimauja. meluoja. paprasius draudimo duomenu pasirodo jis ju neturi, kai as susunku, jog kviesiu policija, jis ima sprukti, bet as ji vel suciumpu, aplinkiniai sunerime pradeda klausineti kas nutiko, bet suprate kas kaip, nueina savo keliais. ir kai eiliniam praeiviui aiskinu kas nutiko ir prasau iskviesti policija, vyrukas vel isspusta ir dingsta pasibegiojimui skirtuose takeliuose kurie kaip tycia labai suraizgyti…
    tiek pamenu

  2. Sapnavau, kad susitikau su drauge ir važiavome automobiliu. Aš jį vairavau. Pastebėjau, kad automobilis užsidegė gražia geltona liepsna. Ieškojau vietos kur galėčiau sustoti ir išlipti iš degančios mašinos. Draugė šaukė: greičiau stok, nes mano batai jau dega. Aš sustojau žalioje pievoje, iš degančios mašinos išsiėmiau daigtus ir šaukaiu pagalbos. Sustojo daug mašinų ir užgęsino. Mane ramino, kad tai nieko baisaus nenutiko, kad viskas gerai, o aš sakau ką tik pirkta mašina ir kaip galima pasitikėti auto servisais.Aš ir mano draugė nenukentėjome, neapdegėme.

  3. Sapnavau,kad esu jau amžinatilsį močiutės namuose, ir kieme buvo du automobiliai.Prabudus pamačiau,kad jie padegti,bet ugnis negalinga,tokia beveik rusenanti.Nejauku buvo nubusti….

  4. Sapnavau kad žiemą su mašina įvažiavom į vandens telkini, buvo ledas ir įlūžom, pasiekus dugną, išplaukem su žmona į krantą(vairavo žmona), buvo skaidrus vanduo, mašina užvesta, bet panėrus ir priplaukus prie jos pastebejau tris figuras, jaučiau kad tai nuskendusių žmonių vaiduokliai. priplaukus prie mašinos ji buvo užgesinta. Tada aplinkiniuose namuose surinkau nepažįstamųjų žmonių grupę kurie padėjo ištraukti mašiną iš vandens. Ką visas šitas sapnas galėtų reikšti?