Automobilis

Automobilis – Regėti jį – svarbios naujienos;

Važiuoti juo – pasisekimas;

Bet jei sapnuojat automobilį, kuris greitai važiuoja, reiškia gresiančią nelaimę;

Sapnuoti dūžtantį automobilį, reiškia, kad rezga intrigas ne vienas jūsų priešas;

Sapnuoti, kad važiuojate automobiliu be stabdžiu, reiškia nesaugumą visose srityse.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

10 - suma sapnų pasakojimų apie “Automobilis

  1. Sapnavau, kad nakti beprotisku greiciu vairavau automobili…Ka galetu reiksti as greitis?nes jis labiausiai simine…

  2. Sapnavau kad vaziuoju su automobiliu per samkryza ir staiga uzsidege geltona sviesa , ir is sono parvaziavo masina, as ja uzkliudziau bet nesmarkiai tiktais gala , poto nuvaziaves sustojau , ir atejo zmogus sakydamas kad as jam turiu sumoketi 8000lt , as pagalvojau kad tai nesamone ir net nesiruosiau moketi , idomu ka tai galetu reiksti ? Kas nusimano parasykyte . [email protected]

  3. Sapnavau, kad vairuoju Toyota Land Cruiser pries istorijos egzamina :D
    Nuostabiausias sapnas ever :D

  4. Sapnavau kad vaziuoju automobiliu ir staiga pradėjo viskas gesti, kaisti vanduo, pradejo viskas drebėti, ir ivyko sprogimas ar smūgis nezinau, bet iskart pabudau ir sirdis kalatojosi kaip buciau isgeres 4 energetinius gerimus

  5. O as sapnuoju kad ateinu su ps3 pulteliu zaidimo ir spaudziu trikampi poto atidarau duris , trenkiu y galva ismetu is masinos ilipu ir pabegu zinot kaip per GTA zaidima tai va kazkas panasaus ir man ydomu ka tai galetu reiksti nes buvau katik isvaziavusi atostogu y Portugalija ten 2 sav kekviena diena ta pati sapnuoju tik buna kad dar avarija padaru .. gal paaiskinsite ?

  6. Važiavau savo automobiliu (gražiu, tvarkingu-jaučiausi puikiai) į miestą, bet grįžau namo be jo, palikau saugioje vietoje. Grįžus jo pasiimti radau jį visiškai pakeistą, sugadintą, liko maža, suklijuota mašinytė. Labai dėl to pergyvenau, kadangi sapne automobilį buvo nupirkę tėvai – labai bijojau jiems pasakyti. Verkiau, pergyvenau ir slėpiau, kad taip atsitiko.

  7. Sapnavau kad mano kalte, uzsidege 2 automobilius, jie sudege nepataisomai. Ir po to dar susitikau drauga, su kuruo esu jau metai ar du susipikes ir mes nebendraujame. jis prasesi mano pagalbos kad padeciau padegt kazkoki automobili. nes jam reikejo atkersiti.