Autobusas

Autobusas (autobusai) – Sapne matyti autobusą liepsnose yra gero likimo ženklas.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

8 - suma sapnų pasakojimų apie “Autobusas

  1. As vaziuoju su draugem ir keliom nepazistamom kurios man nepatinka bet kai noriu islip as ir drauges nespejo o man nepatinkantys zmones islipa ar tai gerai?

  2. Sapnavau, kad važiavau autobusu ir patikrino kontrolierė, kuri buvo čigonė. As ja pasiunčiau toli toli, nes betikrindama norėjo apvogti.

  3. mano teva partrenke autobusas, batai tik islakste i sonus, buvo prispaustas prie betonines tvoros, sunkiai islindo, bet jis isliko gyvas ir nuejo, lyg nieko nebutu buve

  4. Sapnavau , kad ėjau su pusbroliu iš parduotuvės ir ėjome link pėsčiųjų perėjos, bet staiga pamačiau , kad i mūsų pusè važiuoja autobusiukas ir staiga jis mus partrenkė, ir nukentėjome ne tik mes bet ir dar maždaug 10 žmonių kurie tuo momentu buvo toje vietoje. Tada atvažiavo greitoji pagalba ir mus po vieną kėlė ant neštuvų ir nešė į greitają mašiną, aš jutau, kad pas mane sulaužyta dešnė koja ir labai sužalota kairė, bet kraujo sapne nebuvo . ką tai galėtų reikšti ?