AUDRA

Sapne regėti ir girdėti, kad artėja audra – ilga liga, nesėkmės tarnyboje ir nesutarimai su draugais. Visa tai Jums suteiks daug kančių. Matyti siautėjančią audrą – grėsmė Jūsų laimei. Tačiau audra gali reikšti ir sapnuojančio žmogaus audringą prigimtį. Jeigu sapnuojate, kad audra nurimo, tai Jūsų vargai nebus itin sunkūs. Sapne regėti audringą jūrą reškia nelaimę, kartais pavojų. Jeigu jūreivis sapnuoja audrą – jo laukia širdies nerimas ir ilgesinga meilė. Matyti sapne audros draskomą savo namo stogą reškia, kad Jūsų namams ir šeimyninei laimei gresia pavojus. Tai įspėjimas būti atidesniam, jei nenorite pakliūti i sukčių pinkles. Jei audra nuplėšė stogą – Jūsų laimei kažkas pakenkė. Taip pat gali būti įspėjimas, kad nedelsiant reikia šsiaškinti nesklandumus su bendradarbiais ar kitais žmonėmis. Gali reikšti ir Jums artimų žmonių negerovę.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “AUDRA

  1. Sapnavau, jog buvau prie juros kranto , buvo daug zmoniu, ir vyko audra, dideles bangos vaiksciojo juroi. Ir buvo labai daugl laivu horizonte ir juos visus paskandino audra ir didziules bangos. Ir sapno gale dideli tankeri ismete i kranta ir jis subyrejo i dalis. Tame sapne buvo zmogus kuriam jauciu simpatija, toleliau nuo manes stebejo visa vaizda. Buvo naktis tamsi tamsi ir nerima kelianti atmosfera.