ATLEIDIMAS

Sapne prašyti atleidimo už nebūtas kaltes – susirūpinsite savo reikalais, bet galų gale viskas susitvarkys. Jeigu sapnuojate, kad nusikaltote ir prašote atleidimo, vadinasi, siekdami sėkmės pašalinsite visas kliūtis. Nuodėmių atleidimas sapne – ką nors sugėdysite ir pats degsite š gėdos. Sapne gauti kieno nors atleidimą reškia, kad po didelių nesėkmių ateis klestėjimo laikas. Sapnuoti, kad atleidžiate prasikaltusiems vaikams – sėkmė ir užtarimas. Sapne regėti atlaidų žmogų, nors jis ir yra užgauliojamas, – nepasisekimas mugėje arba nuostoliai.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “ATLEIDIMAS

  1. Jau antra karta sapnuoju ta pati zmogu, kuris mane realiame gyvenime apvoge, pavoge is manes ne man ir ne jam skirta daikta kuri pasiskolinau is pusbrolio. Po sito, pradejau jo nekest, ir iki siol nekenciu, jis yra mano klasiokas. Tai va, sapnuoju gan geraz akimirkas, lyb pirmam sapne mes susitaikem, viskas ok buvo, o siandien jis manes prase atleidimo, bet negalejau jam atleist, gal kas zino, kokia gali buti sapno reiksme? Ar ka no sapnas man tuo pasakyt?
    Aciu.