ANTIS

Plaukiojančios antys reškia dalyvavimą svarbiame pasitarime. Jeigu sapnuojate antis, plaukiojančias švariame vandenyje, Jūsų laukia malonios kelionės ir škylos. Jeigu sapne matote skrendančias antis – likimas Jums šypsosi. šis sapnas gali reikšti laimingas jungtuves, vaikų gimimą arba naują namą. Matyti vaikščiojančią antį – susitaikysite, jei esate susipykęs. Jeigu sapne baltos antys vaikščioja po kiemą -tikėkitės reikalų klestėjimo ir didžiulio derliaus. Jeigu sapnuojate nešvarias, liesas antis, – Jūsų reikalai pablogės. Juoda antis – bloga žinia. Gaudyti antis – svarbi naujiena. Sugauti antį – pasinaudosite palankia proga Pešti antį – nesutarimai Valgyti antį – laukia sėkmė, pasisekimas. Ančių medžioklė – staigios permainos. šaudyti antis – ką nors nuskriausite, netesėsite pažado. Jeigu sapnuojate, kad pašovėte antį, vadinasi, negeri žmonės domėsis Jūsų reikalais.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “ANTIS

  1. Sapnavau labai keistą sapną, kurį gan sunku paaiškinti. Prasideda viskas tuo, jog mes su drauge (nemačiau, tos merginos veido, tačiau sapne ji atrodo labai artima draugė) esame kažkokioje ekskursijoje ar panašiai. Esam tik dviese ir gidė, kuri mums parodo didžiulę besitęsiančią užtvanką, kuri susideda iš aukštų pakopų nuo kurių krenta vanduo ir milžiniškų betono blokų. Gidė mums pasako, jog tai vienintelis išėjimas, bet aš žiūriu į jas ir, matau, kad ten neįmanoma užlipti, nes jos milžiniškos ir nėra jokių laiptų, durų, apėjimų ar panašiai. Toliau įeiname į kažkokį keistą daiktą, kuris primena koliziejų tik yra kvadratinis ir su be proto aukštomis sienomis. Mes praeiname pro vieną arką ir atsiduriam kito tokio “koliziejaus” viduje ir taip tolyn ir tolyn (atrodo lyg būtų milžiniškas labirintas sudarytas iš begalės kvadratinių koliziejų). Beeinant aš šiek tiek atsilieku nuo draugės su gide ir pasuku į dešinę, apžiūrių tą statinį ir vėl grįžtu link jų, bet man begrįžtant pamatau, kaip toje vietoje kur ką tik buvau nugriūna dalis sienos, tiesiai ten kur stovėjau. Tuomet pakeliam galvas ir matom kaip šalia mūsų esanti siena pradeda kristi ant mūsų. Nubėgame pro arką į kitą kvadratą ir vėl ant mūsų krinta sienos. Mes taip lakstom panikoje kurį laiką, kol galiausiai šalia nukrenta vienas blokas ir ima šokinėti aukštyn žemyn, tarsi guminis kamuoliukas. Kažkaip išbėgame iš to statinio ir atsiduriame ant tilto, kuris veda link užtvankos. Tiltas eina su lyg vandens paviršiumi, beveik apsemtas ir be jokių turėklų. Mes bėgdamos slystam, krentam į vandenį, užsiropščiam atgal ant to tilto ir vėl bėgam. Staiga į mus pradeda skristi kažkokia antis, kuris mus puola, mes bandom ją nuspirti, bet parkrentam ir draugė įpuolą į vandenį. Aš ją ištraukiu už rankų atgal, bet labai lengvai, tarsi pūkelį. Visą laiką aš ją raminu, nors pati bijau ir vis žiūrių į tą užtvanką link kurios mes bėgam ir suprantu, kad neužlipsim ten, bet draugei nesakau. Mums nepasiekus užtvankos prabudau ir iki dabar dar negaliu išmest to sapno iš galvos, vis tos sienos nežmoniškai aukštos su daugybę arkų akyse. Prašau, pagelbėkit aiškinantis, ką tai turėtų reikšti?..

  2. Sapnavau anti jos lizda kuri bandziau isgelbeti , vienas kiausinis buvo iskiles sušales ,o kitus pernešiau i kita silta vieta , paskui ta antis atsirado prie stalo kojos virtuveje