ANTAKIAI

Sapne regėti kieno nors antakius reškia, kad siekiant sėkmės bus daug kliūčių. Dideli antakiai – įtaka žmonėms. Ties nosimi susisiekia antakiai – būsite turtingas. Jeigu sapnuojate juodus antakius, Jūsų sveikata bus puiki. Sapne nusvilti antakius reškia ginčą dėl palikimo.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “ANTAKIAI

  1. Neatsimenu visko labai aiskiai, bet tai ka atsimenu tai jau antras kartas kai sapnuoju labai panašu sapną . Pirma karta buvo kitas vaikinas šalia . Dabar mano esamas vaikinas. Sapnuoju kad labai graži diena tik šiek tiek lija. As išeinu pasivaikščioti su mano mylimiausiu šuniuku , jis baltos spalvos ir vis dar labai jaunas. Regis tai buvo retriveris ilgais baltais plaukais . As einu tolyn nuo namų kur gražu ir mane ramina . Mes su šuniuku žaidžiami ant žoles , as dėviu tarsi pižama . Balta ilga kaip suknele naktinukus ir chalatas , plaukai ilgi juodos spalvos labai tankus ir surišti į uodega, paslėpti po kapisonu nes lija. Iš kaskur pradėjo šalia eiti su manim mano esamas vaikinas , bet as nelabai laiminga apie tai, laikausi atstumo. Tada pro šalį pravažiuoja senas wolksvagen ir išlipę dvi moterys, dukra ir mama vis dar jaunos abi. Abi šviesiai dažytais plaukais , nes mačiau kad prie šaknų šiek tiek šviesesni nei dažyti. Jos kalba garsiai tarpusavyje , kad jos naujai atsikraustė kaskur aplinkui. Mergina smulkutė ir tiesiausias šviesiai plaukais , simpatiška … As su ją apsilankiau 2 kartus, ir mano galvoje buvo mintis kad mano vaikinas tik nežiūrėtų į ją . Tada as pirma karta pažiūrėjau į ko puse kai nergina antra karta praėjo šalia . Jis tarsi pradėjo dainuoti ir tampytis man as nusisypsojau nes jis niekada paprastai to nedaro. Tada norejau pataisyti mano plaukus ir pajutau kad mano antakiai labai ilgi , as juos liečiau daug kartu nes niekaip nesupratau kodel, niekada taip nebuvo pries tai sapne man. Tada nespausdina eiti namo, bet pasirodo tai buvo neteisinga puse, as pasukau į kita puse , nes žinojau tiksliai kur einu, nes mano vaikinas parode neteisinga puse, as radau įėjimą . Lauke vis dar buvo labai gražu , saule švietė ir žalia tik šlapia . As pakėliau šuniuką ant rankų ir jaučiau kad jis šlapias ir laimingas , as ji uzdengiau savo chalatu. As pati neturiu suns bet visada svajojau tureti balta retriverį . Sapne as buvau laiminga bet kai nebuvo vaikino šalia .

  2. Sapnavau, kad atsidūriau draugės namuose ir gaudžiau baltą žiurkę (kurią seniai turėjau) ji buvo labai stora ir su ilga rožine uodegą ir ją pagavus aš sutikau tą draugę, su kuria nebebendrauju ir ji pasiūlė nusiskusti antakius kartu su ja ir aš pradèjau skusti, bet nebaigiau