AKYS

Akys – negandos, pašliję reikalai. Gražios akys – džiaugsmas. Didelės akys – turtas. Ašarotos akys – bloga ateitis. Silpnos – pasisaugokite blogų darbų. Silpnai matančios akys – nusiminimas, graužatis. Matyti nesveikas akis – būkite atsargus, kad realybėje jų nesužeistumėte. Jeigu sapnuojate, kad sergate akių uždegimu -laukia pavojingi įvykiai. Kreivos akys – neteisingumas, pavojus. Žvairos akys – pažeminimas. Užmerktos akys – nepasitikėjimas. Nuleistos akys – tikra, bet dar slepiama meilė. Linksmos akys reškia, kad visos bėdos netrukus baigsis Matyti skvarbias akis reškia racionalų apskaičiavimą ir egoizmą. Jei sapnuodamas žmogus jaučia, kad jį nuolat stebi kažkieno akys, – jis jaučiasi nepilnavertis ir kenčia dėl vidinio neramumo ir netikrumo. Taip pat tai gali būti ir kaltės jausmas. Įkyrus kieno nors žvilgsnis sapne perspėja, kad kažkas domisi Jūsų reikalais. Jeigu sapnuojate, kad į Jus žvelgia melsvos akys – laukia nesėkmė dėl didelio drovumo. Akį šmušti reškia, kad neteksite gero draugo, nelaiminga meilė. Netekti akies – prarasite draugą. Apakti reškia įžeidinėjimą. Krislas akyje reškia, kad Jums atsibodo rūpintis giminaičių reikalais. Įsimylėjusiems šis sapnas pranašauja varžovą. Jeigu moteris sapnuoja, kad jai užrštos akys, vadinasi, jos laukia pavojinga situacija, vargas ir nusivylimas. Pilkos akys – meilikavimas. Rudos akys – klasta, gudrumas. Matyti žuvies akis – įspėjimas būti budriems.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “AKYS

  1. Sapnavau, kad mano kairė akis paraudo ir mama sakė, kad dėl akies paraudimo teks vykti pas daktarus pasitikrinti ar nėra smegenyse auglio.

  2. Sveiki, aš sapnavau kad mane užpuolė katė, o tada aš nuėjau prie veidrodžio ir pamačiau kad mano akys yra, žalios katės akys, ir aš ilgai į jas žiūrėjau, ir nesupratau kas čia vyksta. Iš anksto dėkui už atsakymą