Akys

Žydros – karšta meilė; juodos – saugokis netikrų draugų; pilkos – jūsų laukia neištikimybė, abejingumas, išdavystė; nuleistos – tikra, bet dar slepiama meilė; žvairos akys – saugokitės lupikautojų, kažkokia gali būt neteisybė, rūpeščiai; aklu sapne būti - apgaulė ir nuostoliai; kitą aklą sapne matyti – nepriteklius ir nenaudingas užsiėmimas; ašarotos – bloga ateitis; dideles, gražios – laimė, turtas; žmogus be akių – vilties ar mylimo žmogaus netekimas; sapnuoti, kad jūs patys turite aštraus regėjimo akis- sėkmė jūsų reikaluose; jei, jūsų akys yra nesveikos, tai reiškia sunkumus ir trukdžius atliekant jūsų darbus; sutvarstytas akis matyti – reiškia, kad kažkas rezga pinkles jums pakenkti; sapne kažkam išlupti akį – troškimai neišsipildys, neteksi gero draugo ar nepasiseks meilėje.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “Akys

  1. Siandien sapnavau, kad akys mano tarsi… istysusios kazkokios, maciau sveikai, bet ziurejau i veidrodi, o akys kaip kokios zuvies pasenusios, ir vokai nutyse virsutiniai… kas per? :(