AKMUO

Matyti sapne akmenis reškia jaunystės, praeities prisiminimų pabaigą, ilgos harmonijos galą. Taip pat gali būti įspėjimas, kad sapnuojantis žmogus neturėtų daug dėmesio skirti savo jausmams. Matyti didėjantį akmenį – įspėjimas apie gresiantį pavojų. Taip pat gali reikšti dvasinį atgimimą. Nešvarus, tamsus akmuo primena apie tobulėjimo būtinumą. šviesus, nupoliruotas akmuo reškia didelį džiaugsmą, dvasinį progresą. Baltas akmuo gali reikšti garbę, dvasinį stiprumą, autoritetą, padėties tvirtumą. Tačiau gali reikšti ir šaltumą, egoizmą, pastangų nevaisingumą. Baltą akmenėlį mesti sapne – siųsite teisingą žinią. Jeigu jis atsimušė ar atšoko – žinia nebus priimta, jeigu akmuo grįžo pas Jus – gausite atsakymą. Pamesti akmenį – tapsite neštikimybės auka. Matyti akmenį prie kelio arba atsimušti, užkliūti už jo – įspėjimas apie artėjančią nelaimę, reikėtų parašyti testamentą. Jeigu sapnuojate, kad mėtote akmenis, vadinasi, teks kažką saugoti. Jei į Jus meta akmenį – įsigysite priešų. Jei patys metate akmenį – būsite ginčo kaltininkas. Jeigu sapne metate akmenį į žmogų, kuris Jus puola, vadinasi, teisingumu ir dėmesingumu nugalėsite blogį. Jei Jums kas nors duoda akmenų statybai – neatidėliokite svarbių reikalų. Suskaldyti akmenys – draugų netektis. Jeigu mergina sapnuoja, kad vaikšto akmenuota krantine, tai greitu laiku ji turės gražią varžovę, kuri šves š pusiausvyros. Eiti tarp akmenų ir uolų reškia monotonšką ir sunkų gyvenimą. Žengti akmenimis – liūdesys. Smulkūs akmenėliai – nedideli nemalonumai. Sapne matyti karjere dirbančius akmenskaldžius reškia didelį vargą kylant karjeros laiptais Tai įspėjantis sapnas, kad Jūsų laukia sunkumai ir nesėkmė. Apskritai sapnas apie akmenis skatina būti kantriems, geranorškiems ir atlaidiems.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “AKMUO

  1. SAPNUOJU. Aprodineja mamyte savo darza… Tame darze nera jokiu darzoviu jokiu vaisiu tik matosi pasodinti kazkokie nedideli [krumeliai-medeliai ] vienas nuo kito per atstuma nutole ir graziai apkarpyti .Daugiau nieko…..Graziai isdirbta zeme -pilkos spalvos….. Pakelusi akis auksciau -matau -priesais akmenu slaitas…. Slaitas -pilnas graziu ,dideliu, spalvotu, isdrozinetu ivairiomis fyguromis- AKMENU….[Gerai neprisimenu atrodo kad ir metalu papuosta?] Mamytes -paklausiau? Kieno ten- taip grazu? Mamyte atsake !,Kad padovanojo [[ savo sunui- tai mano broliui ]],ir dabar sis {slaitas-zeme } ….yra mano brolio…. ir pusbrolio….Ji sako ,kad mano brolis ir pusbrolis abu susidejo ir taip pasidare….. Tada as labai uzpykau ant mamytes -pasakydama kad padovanojai nama nuslepusi, dabar dar zemes nuslepusi padovanojai. Sakau -esi negera,begede- dukra nuskriaudei…..ir as atrodo uzpykusi ja palikau…….{ P.S. nors istikruju realybeje… motiniskoje meileje…., materialineje…., esu labai nuskriausta…nors kaip dukra myliu JA, padedu JAI kiek galiu ir stengiuosi kiek imanoma ….TAI PAREIGA NUO DIEVO.}Ka tai galetu reiksti???

  2. Sapnavau kad einu su buvuse mergina i pakalne ten buvo tiltas o po juo tekejo vanduo, bet buvo ta vaga vandens nukrypusi i sona, o tilto nebebuvo. Like akmenys ir status skardis nusetas medziais ir jų saknimis. Drauge lipo ir ilipo o man neho bandziau ir vis nepajegiau, tad atsisedau ir ilsejausi kol neatsirado is kaskur draugas su savo broliu or sykiu pradejom lipti vel i ta skardi. Bet jie sustojo pailseti as taip pat, tik poto liko toliau ilsetis o as kopiau nes nebenorejau vel ustrigti ir buti sitame neiveikiamame kalne. Tad vel kopiau ir buvau prie virsunes atsisuku is paskos lipo ir tas draugas su broliu poto sapnas baigesi. Bet as tame sapne prabuvau ilgai, jis buvo ryskus gilus aiskus ir puikiai as ji prisimenu.