AKINIAI

Jeigu sapnuojate akinius, Jūsų laukia blogos permainos – apgavikai pasinaudos Jūsų patiklumu. Jeigu sapnuojate, kad nešiojate akinius, vadinasi, pabuvosite priekabaus žmogaus, kuris sukurs slogią atmosferą, draugijoje. Jeigu mergina sapnuoja, kad jos šrinktasis nešioja akinius – kils barnis, galimas šsiskyrimas. Sapne pamesti akinius – blogas ženklas šis sapnas gali reikšti ir dvasinį paklydimą. Sudaužyti akiniai – šsiskyrimas su artimu žmogumi. Jeigu sapne regite apsauginius akinius – tai perspėjimas, jog galingi žmonės žada Jums pakenkti. Jeigu šį sapną regi moteris, tai ji turi vengti apkalbų. Užsidėti tamsius akinius reškia, jog gyvenime ne viską suprasite teisingai. Nusiimti tamsius akinius reškia dvasinį praregėjimą, teisingą realybės vertinimą.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “AKINIAI

  1. Sapnavau kad stebiu merginas ir vieną iš jų išvadinu duffe ar subde (kur būna bjauri nereikalinga draugė) ir tada viena nueina ķita pasiunta, susipykstam ir ji trinkteli man į akinius ( akiniai man pats brangiausias daiktas) jie nesudūžta bet nuskyla maza dalis kuri buvo įtrūkus (realiai akinių stiklai siek tiek įrėztis netyčia nagu) vos matomai.. Aš puolu panikuoti, priėjus pažįstama moteris sako kad reiks pakeist stiklus.. O aš išsigandus kad neturiu pakaitinių.. Pabudau visa sunerimus ir liūdna, depresyvi./.. Kokia galima reikšmė nujaučiu.. Tačiau galbūt yra kažkas daugiau nei sausaa žodis. Išsiskyrimas?