Abortas

Ką reiškia sapnuoti abortą?
Sapno apie abortą reikšmės, interpretacijos ir aiškinimai:

Abortas perspėja apie pasikeitimus, atsiskyrimą. Jei aborto metu jaučiate malonų jausmą, išsivaduosite iš nemalonių minčių, sutvarkysite kokį nors reikalą ar atsikratysite nemalonaus žmogaus. Jei aborto metu jaučiate baimę, apgailestaujate dėl to, teks išsiskirti su mylimu, žmogumi arba tai pranašauja sunkumus, kurių norėtumėte švengti. Moteris, kuri sapnuoja, kad sutinka daryti abortą, turi saugotis nemalonumų. Jeigu tokią operaciją sapnuoja gydytojas, vadinasi, jis turi saugotis, kad nepažeistų profesinės etikos.

Alternatyvus aiškinimas:
Sapnuoti, kad jums daromas ar jau padarytas abortą, reiškia, kad gyvenime Jums kažkas trukdo ir tai neleidžia siekti finansinės gerovės bei visapusiško savęs tobulinimo. Jums gali būti sunku priimti naujus sprendimus, keičiant savo gyvenimą. Sunkumai atsirado dėl baimės, asmeninių konfliktų ar moralinių įsitikinimų. Sapnas apie abortą taip pat gali būti atspindys iš realaus gyvenimo, t.y. ankščiau turėjote abortą arba dar tik sprendžiate aborto atlikimo klausimą. Tokiu atveju sapnuoti abortą – geras ženklas, nes Jūsų pasąmonė pagaliau priimą tai, kas nutiko ir taip gydo nuo traumos.

Kaip alternatyva, šis sapnas taip pat gali būti žinia, kad jums reikia rūpintis ir prižiūrėti savo sveikatą.

Panašūs sapnai:
Persileidimas

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “Abortas

  1. Esu 9sav nėščia ir sapnavau, kad patiriu labai dideli spaudimą dėl vaikelio ir kad turėčiau pasidaryti išvalyma… Ir aš sutikau su ta mintim buvau labai įbauginta, bet pačio proceso nesapnavau, tik grįžusi vyrui apsiverkusi sakiau, kad nebenoriu gimdyti ir kad darysiuos išvalyma kol dar yra tam laiko… Atsikeliau persigandus, nes realybėje mane kaip tik palaiko labai visi džiaugiasi.. Ka tai turėtų reikšti? Galvoju gal čia koks perspėjimas.. Turiu vyresne dukra, bet su ja tokių dalykų nesapnuodavau…