ŽIEDAS

Žiedas – meilės simbolis, bet ir amžinos problemos. Susižieduoti sapne – gyvenimo malonumai Auksinis žiedas – garbės ir laimės ženklas. Jeigu sapne mūvite ant rankų daug Žiedų, – nauji darbai bus nesėkmingi Regėti žiedus ant kitų rankų – gerovė, naujos pažintys. Žiedą gauti – kažkas kažką nori įkalbėti arba yra žmogus, kuris jus myli, gerbia ir labai palankiai apie Jus galvoja Jeigu mergina sapnuoja, kad gavo dovanų žiedą, vadinasi ji ištekės už puikaus vyro, kuris pasišvęs jos dabarčiai ir ateičiai. Sapne numauti žiedą – pyksitės su mylimu žmogumi Dovanoti žiedą – Jus nori apgauti. Pamesti – pagarbos netekimas. Matyti lūžtantį žiedą, o po to vėl lygų ir blizgantį – barniai su mylimu žmogumi kurie baigsis santaika, tarpusavio supratimu. Įtrukęs ar pertrūkęs žiedas – išsiskyrimo ženklas. Sulūžęs – barniai, nelaimė santuokiniame gyvenime, įsimylėjusiems – santykių nutraukimas. Pirkti vestuvinį žiedą – įsimylėsite. Jeigu moteris sapnuoja savo vestuvinį žiedą, vadinasi, ji apsaugota nuo rūpesčių ir neištikimybės. Jeigu sapne šis žiedas blizga, – turtas, džiaugsmas. Jeigu sapnuojate geležinį vestuvinį žiedą, – teks kovoti su gyveninio negandomis. Matyti vestuvinį žiedą, nukritusį iš oro, – svajonės apie draugystę su konkrečiu asmeniu yra bergždžios. Jeigu sapnuojate, kad pametėte vestuvinį žiedą arba jį sulaužėte, – Jus aplankys liūdesys. Sapne rasti vestuvinį žiedą – nesantaika šeimoje. Sapnuoti vestuvinį žiedą ant kito rankos – kažkieno pažadai atrodys Jums labai rimti. Jeigu sapne žiedus mėtote į taikinį, vadinasi, neteksite gero darbo. Jeigu sapnuojate, kad pralaimėjote šį žaidimą, vadinasi, sielositės dėl prarastos meilės .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “ŽIEDAS

  1. sveiki, norėjau pasiteirauti, gal žinote (ne sapne) o realybėje kai sulūžta vestuvinis vyro žiedas reikšme, ką tai turėtų reikšti? ar tai tik koks sutapimas, ar ką nors gali reikšti daugiau?