Numirėlis

Karste – pereis vienas geidulys.
Iškasti jį – didelis pavojus.
Atgyjantis sapne – ginčas dėl palikimo.
Su numirėliais sapne valgyti – būsite pagerbti.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “Numirėlis

  1. Sapnavau prieš daugiau, nei mėnesį mirusį senelį,kuris pas mus gyveno 10metų ir buvo mūsų slaugomas, nes buvo neįgalus. Iš pradžių mačiau jį karste, lyg ir negyvą, tačiau po to Jis pradėjo kalbėti. Atsikėlė iš karsto ir nuvedė prie akvariumo,kuriame buvo neįtikėtinai daug žuvų. Jis man pasakė: “matai,kiek jų daug. Iš kur galima žinoti,kuri iš jų čia verkia?” štai koks mano sapnas. Ką jis galėtų reikšti?

  2. Su savo mama esame susipykusios ir jau senai nebendraujame. Sapnavau, kad ji numire, as jai atnesiau baltu geliu puokste, paskui ilgai stovejau prie karsto, ziurejau i ja ir staiga ji pradejo judinti rankas, kojas, atsimerke, atsisedo karste. Supratau, kad ji atgijo. As labai isigandau. Ka tai galetu reiksti? Neuzilgo planuoju vykti pas giminaicius, turbut susimatysime ir su ja, gal turiu kazkaip atitinkamai elgtis?

  3. Sveiki mama paskambino su asaromus , teta parduoda seimynines zemes su senu namuku , kai susiruosem nuvaziuot su mama ir vyru parsivezt kelis daigtus , mama nakti susapnavo savo dede kuris buvo jos ir pateviu bei dvi mociutes, dede begalo verke taip kad mama pati pabudo pravirkusi. Ka tai galetu reiksti?