Įsimylėjimas ir meilė

Įsimylėjimas, meilė, isimylejimas, isimyleti, myleti, mylėti, pamilti…

Įsimylėti, pamilti būtent sapne – smulkūs nusivylimai;

Sapne įsimylėjusiu būti – ateina sėkmės laikotarpis;

Padėti įsimylėjusiems sapne – esi nuoširdus;

Matyti kitus įsimylėjusius žmones – priklausomybė nuo kito žmogaus.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

52 - suma sapnų pasakojimų apie “Įsimylėjimas ir meilė

 1. Ką galėtų reikšti jei sapnavau, kad į mūsų klasę atėjo naujokas ir per vieną koncertą apsikabino ir pasiūlė draugaut? Šiaip nekreipčiau dėmesio, bet jau 3 naktis iš eilės sapnuoju tą patį…

  • Sapnavau vaikina kuris man patinka. Sapnas buvo lyg įspėjimas, bet nežinau kodėl ir kam. Vaikinas kuris man patinka siūlė draugauti, bet kažkas man lyg sakė, kad nesutikčiau būti jo mergina. Ką tai galėtų reikšti?

 2. ka reiskia as sapnavau kad mane palieka mylimoji man 16 metu jai 15 metu mes jau 9 menesius kartu.

 3. 3 naktis sapnuoji gal todel kad tau jis patinka r nori kad jis tau pasiulytu draugauti :) man ir taip buna, ttik as merginas sapnuoju :)

 4. as sapnavau kad pamilau kaskoke mergina bet jinai kaskaip mire o rytoi ji atejo pas mane tik kad 5 metais jaunesne ir kokes 50 minuciu sapne verkiau :D

 5. man pirmi 2 tiko ba sapnauvau kaip pamilau kaskoke mergina o jnai dingo ir ant rytojaus jnai acirado prie duru tik 5 metais jaunesne verkiau per sapna ilgai ir acikeliau kaip is kosmaro

 6. Sapnavau kad priejau prie vaikino su kuriuo uzsiemame bendra veikla,nesame draugai ir niekada neziurejau i ji kaip i sau tinkama,bet maniau, kad jis nuosirdus ir gabus zmogus.sapne as ateinu prie jo liudna,jis mane apkabina ir nepaleidzia,as nenoriu kad paleistu,apima begaline ramybe ir siluma.

 7. siaip as turiu vaikina, taciau man vis dar patinka mano buves. siandien sapnavau kad vaziavome i klases ekskursija ir mano buves paeme mane uz rankos ir pasisodino salia. visa kelia as su juo linksmai buvau, jis mane net apsikabino, o mano dabartinis vakinas kazkur buvo autobuse bet as ji buvau beveik visai uzmirsus. ka tai reiskia?

 8. ka reiskia sapnuoti kai prieina vaikinas ir pradeda mane kalbinti… Ir tada pasibaigia sapnas

 9. Ką gelįtu reikšti, kai aš su draugais atėjome pas kelias merginas ir nzn čia gavosi kaip aš vienaj pasiūliau draugauti bet ji atsisakė, ir jos draugė jai siūlė su manim draugaiti, bet ji vistiek atsisakė, ir visą laiką jaučiu širdį tą keistą jausmą, po to sapno…

 10. Ką galėtų reikšti, jei sapnavau savo vaikina, kurį labai mylėjau, bet atsirado kitas ir jis man pasiūlė būti pora ir aš sutikau, nors žinojau, kad turiu kita. Bet savo pirmajam vaikinui nieko nesakiau, bet su juo ir neisiskyriau.

 11. Prasau kas nors atsakykit jei galit. Sapnavau, kad mano mylimasis buciuoja kita mergina mano namuose ir as tai maciau, bet negalejau nieko jam pasakyti. (musu santykiai pradejo klostytis ne kaip, o draugaujame jau 2 metus, todel man labai svarbus sis klausimas) :( (((((( tikiuosi nereiskia nieko blogo…. ;((

 12. Sapnavau žmogų, kurį myliu. Bet tas žmogus tą naktį miegojo šalia manęs. ką tai galėtų reikšti ?

 13. ką galėtų reikšti kai sapnavau kad išsiskyriau su savo vaikinu, bet aš su juo esu ištikrųjų išsiskyrus bet sapne jis pasakė ne man kad išsiskyrėm bet mano mamai… labai keistas sapnas buvo…

 14. ką galėtų reikšti būti įsimylėjusiai į žmogus, kuris yra panašus į kitą asmenį ir jį jausti sapne lyg tai būtu realybėje? kažkoks keistas sapnas buvo…

 15. kaip suprasti toki sapna kai esu su savo buvusiu vaikinu kuri myliu.bet tokroveje taip nera.

  • Sapnuoti buvusį vaikiną reiškia neišsipildžiusias svajones. Ir šie sapnai gali būti susiję. Galbūt jus skaudžiai paveikė išsiskyrimas, o dabar „užsimerkiate“ ir nenorite judėti toliau?

 16. Sapnavau sau patinkantį vaikiną su kuriuom bendraujam skypu kiekvieną vakarą iki paryčių… Sapnavau kad jis gyveno netoli… Ir kad su juo ir jo 2-ais draugais buvom pas jį… Ir šiaip “Kybinomės” … Laikėmės už rankų,bučiavomės,kai ėjom į lauką vaikščiojom kartu… Ką tai turėtu reikšt?

 17. O as sapnavau kad prie mokyklos sutikau mergina, mes ten ant kaskokio kurio nera tikrovej medinio suolelio, buvo salta. Ir mes kaskaip isimylejom vienas kita ir atsikeliau asarotas :D Kita diena buvo panasus tik mikroautobuse kad myliu dar viena mergina ji tokia grazi, bet tikrovej jos nemaciau.

 18. Sveiki, ką galėtų reikšti jeigu sapnavau draugę, kuri man patinka. Ir sapnavau, jog męs sedėjome apsikabine, ką manote ?

 19. Anonimiškas rašė… Sveiki, ką galėtų reikšti jeigu sapnavau draugę, kuri
  man patinka. Ir sapnavau, jog męs sedėjome
  apsikabine, ką manote ?<==sapnavau lygiai tą patį, kai šiek tiek pasidomėjau, sužinojau, kad tai reiškia išdavystę.

 20. Ka galetu reiksti:
  Man patinkanti mergaite mokykloje pasake ”As myliu Laura” ( mergaite). Jos abi mano klasiokes. Ir paskui ta man patinkanti nuolat prie jos vaiksciodavo,kaip pasake.

 21. Ka reiskia sapnuoti 4 naktis tapati vaikina, o jis mano klasiokas, plius sapne jis man pasiulo draugauti ir mes tampam pora ir taip jau 4 naktis ?

 22. Ka reiskia kai man ziauriai patinkantis vaikinas sapne yra mano vaikinas ir mas esame pora?

 23. Ką galėtų reikšti jei šianakt sapnavau jog lyg ir esu pagrobta ,bet tai nebuvo tas tikras pagrobimas ,tai lyg koks žaidimas. tik žinau ,jog negaliu palikti tos patalpos ,kurioje esu (todėl ir pavadinau pagrobimu). Joje yra keli žmonės tik labai ryšikiai mačiau vieno vyriškio veidą, tamsūs plaukai, tamsi apranga, kelių dienų šeriai ant veido. Tikriausiai per jį buvau laikoma toje patalpoje, tačiau negaliu sakyti ,jog preiš savo valia, tai lyg ir ėmė man patikti ,visai kaip koks žaidimas (WTF?? niekad tokių nesmaonių nesapnuodavau ;D) paskui atsimenu bėgau nuo jo ,slėpiausi kažkokiame pastate ,tačiau pati pasidaviau ,kad mane surastų ,nes galiausiai tas pagrobėjas ėmė man patikti….ką tokia nesąmonė gali reikšti? :)

 24. ka galetu reiksti jei sianakt sapnavau savo buvusia mergina kuri mane paliko pries tris sav,as jos paklausiau ar tu gryzai,ji atsake taip as gryzau,as paklausiau ar tai ne sapnas,ji atsake kad ne,ir prabudau

 25. Sapnavau vaikiną, kuris man labai patinka jau ilgą laiką, mes esam klasiokai, bet nieko daugiau, na kartais išeinam į lauką ir gan dažnai bendraujam mokykloje. Ir sapne mes rašinėjomės, tačiau aš jam neatrašiau tik perskaičiau žinutes, paskui mokykloje mes susitikome kabinete, jis mane apsikabino, pabučiavo ir pakvietė pasivaikščiot, bet aš negalėjau nes kaip tik turėjau išvažiuot kažkur su keliais klasės draugais. Ką tai galėtų reikšt?

 26. Sapnavau kad esu mokykloje ir prie manes priėjo kažkur matytas vaikinas,jis pradėjo su manim kalbėti,vaikščioti kartu.Tada kaižkaip atsidūrėme prie mokyklos lango palangės ir jis mane apkabino,tada mes nuėjom į 1 aukšta,o ten ant suolelio sedėjo mano tėtis,aš tėčiui nieko nesakiau tesiog žiūrėjau jam į akis tada tas vaikinas priėjo prie manes ir kažką tylei pasakė,aš pradėjau eiti laiptais į 2aukšta tada jis pagriebė mane už rankos ir tarė:-Aš visur būsiu su tavim :) .Aš daviau jam ranka ir greit užlipome laiptais į viršu.Nuėjome prie palangės kur buvo mano ir jo klasiokai,jis mane užsikėlė ant palangės atsistojo priš mane,apkabino ir pabučiavo.Tada baigėsi sapnas,aš apie jį visa diena galvoju ir toks keistas jausmas širdį dabar,labai noriu kad tai įvyktu realybėje…Ką tai galėtu reikšti? :) ))))))

 27. Tie anonimai,kurie sapnuoja savo meiles ir realybej,viskas paprasta ir nereikia jokiu tu sapninku.Tiesiog jus ir esat isimileje :-) Man tas pats.As taip pat esu isimilejus ir neviena karta sapnuoju savo meile ir tane sapne visados kamuoja pavydas ir grauzia sazine ir jis tiesiog manes nepastebi…Taip ir yra realybej….Jis yra isimilejes kita,tai man ir “renkasi” tokue sapnai.Visie sapnai kyla is jausmu ir minciu :-) O tiems,kuriems sapnuojasi nepazystami,bandykit pasikapstyti giliau.Sekmes :-)

 28. Ką reiškia sapnuoti visiškai man nepažystamą vaikiną kuris buvo yra į mane įsimylėjas. Gana simpatiškas. Tačiau man jis nelabai patiko ir aš jam nekarta sapne tai sakiau. Aš nuo jo slėpdavausi tačiau jis mane kažkaip vis rasdavo. Galop kai jis susitaikė su ta mintimi, kad jis man nerūpi ir išėjo aš suvokiau, kad kito tokio nuostabaus žmogaus aš nesutiksiu ir pradėjau jo visur ieškoti. Ir tada suskambėjo žadintuvas…
  Manau, kad ji sapnuoju nepirmą kartą. Bent nepažystama vaikiną kažkoki aš jau esu sapnavusi tik, kad veido tada nemačiau. Dabar viskas buvo aiškiau. Prašau padėkit išsiaiškinti.

 29. Per sapną visi buvome lauke ir pamatėme jog kažkas subildėjo namuose, aš pamačiau žmogų. Tas žmogus išėjo pro duris, tada aš pamačiau, kad tas žmogus seniai man labai patinkantis vyras. O aš jam ne. Tada nuėjome pasikalbėti. Kai pasikalbėjome jis kažkaip mane pamilo. Ėjome pasivaikščioti po gatvę, aš buvau jam užsikorusi ant jo nugaros ir buvau be galo laiminga. Bet tai tik sapnas. Realybėje jis man žiauriai patinka, o jis į mane net nekreipia dėmesio..

 30. Ka reiškia per sapną isimilėti vaikiną? Sapnavau kad su juo susitikau, mes linksmai praleidom laika, o apsikabindamas jis mane pabučiavo i skruostą.

 31. laba as norejau paklausti ka reiskia sapnuoti vaikina kuris man patinka as ji isiziurejusi jau 9 men sapne regiu pastoviai ji sale saves kad jis susiranda mane sia nakti sapnavau kad jis sauke mane ir rado mane jis visada sale manes apsikabinusius maciau jis visa laika jieskojo manes o dabar to vaikino as ilga laika nemaciau relybeje tik is foto feisbuke gal tai reiskiasi ilgesi nes man isties jo truksta mes tik pazystami draugai bet tokio kaip jo as noreciau tai va tad ir norejau suzinoti ka reiskia sie sapnai susija su juo.

 32. viena karta as sapnavau is mano klases toki berniuka jis man labai patiko mes su juo vaiksciojome po parka ir jis man pasiule draugauti

 33. Sveiki , sapnavau sapną , kurio paaiškinimo neradau nei viename sapnininke , išlandžiojau visus internetinius puslapius skersai ir išilgai , bet bergždžiai .
  Sapnavau , jog stoviu kažkur , kur yra tamsu , žvalgiausi po tamsų kambarį ir jame išvydau du , pažįstamus veidus – buvusį vaikiną ir dabartinį vaikiną , kuriam jaučiu gan stiprią simpatiją . Vienu balsu jie liepė man rinktis vieną iš jų , bet jei pasirinksiu vieną – kitas mirs . Tada staiga kambarys pasidarė šviesus ir jie abu šypsojosi . Aš rankomis užsidengiau veidą , nes sapne pravirkau ir pastebėjau , kad mano rankos purvinos , lyg išteptos žeme . Dėvėjau juodus drabužius , o jie – ryškių spalvų drabužius . Galiausiai jie abu ištiese man rankas ir vienas iš jų surėkė ‘ Rinkis pagaliau ! ‘ , ties tuo sapnas ir baigėsi .
  Ką tai galėtų reikšti ?

 34. sapnavau savo simpatija su kuria bėgom susikabine už rankų per mokyklos kolidoriu ir ant posukio abu apvirtom tuomet vienas i kita pasiziurejom ir nusisypsojom . Ir paskiu kiti mokiniai i mus žiūrėjo ir padėjo atsikelti nuo grindų.kai atsistojom paklausiau ar nesusižeidei ir sapnas baigės…

  • Aš sapnavau kad mano žmona būvo neištikima. Aš ją maldavau kad mane nepaliktų. Bet jinai nesutiko ir aš labai stipriai verkiau.

 35. Sapnavau savo klasioka,kuris man labai patinka,ir aš prie jo priėjius greit pabučiavau,ir tas sapnas staiga nutruko.Ka tai galėtu reikšti?

 36. Sveiki.Aš svarbiu dalyku noriu papsakoti ir noriu teisingą atsakyma gauti iš jūsų.
  Aš kiekvieną nakti nuo pat rugsėjo 1 dienos sapnuoja savo klasioka kuris man patinka ir kurį esu isimylejusi ir aa myliu ji,bet taip realybėje manęs vengia ,bet trumpam pasikalba,bet keista kad realybeje su meiliu žodžiu paklausia kartu su klausimais tai įvyko vieną dieną realybeje. O as ji sapnuoju beveik nuo tos dienos iki dabar,kad jis bendrauja ir po kažkiek laiko pabuciuoja mane i lupas ir tampame porą. Ka tai galetu reikšti. Ar issipildytu realybeje? Atsakyk kuo greičiau ir skubiai, nes mane kamuoja ir man nerimas ima. Prasau atsakykite.

 37. Sveiki.Aš svarbiu dalyku noriu papasakoti ir noriu teisingą atsakyma gauti iš jūsų.
  Aš kiekvieną nakti nuo pat rugsėjo 1 dienos sapnuoju savo klasioka kuris man patinka ir kurį esu isimylejusi ir as myliu ji,bet taip realybėje manęs vengia ,bet trumpam pasikalba,bet keista kad realybeje su meiliu žodžiu paklausia kartu su klausimais tai įvyko vieną dieną realybeje. O as ji sapnuoju beveik nuo tos dienos iki dabar,kad jis bendrauja ir po kažkiek laiko pabuciuoja mane i lupas ir tampame pora. Ka tai galetu reikšti. Ar issipildytu realybeje? Atsakyk kuo greičiau ir skubiai, nes mane kamuoja ir man nerimas ima. Prasau atsakykite.

 38. Sapnavau merginą kuri man labai labai patinka, jei ne pirmą kartą, bet šis kartas buvo toks, kad kažkokiame renginyje mes matėmės daug kartų, bet mes realybėje nesutariam, tiksliau ji pikta ant manęs, bet ji priėjo sapne mane pasikabino ir sako būnam kartu. Ir aš ją pabučiavau, ką tai reiškia?

 39. Buvau isimylejusi ir mes su vaikinu issiskyrem, vis dar jam jauciu didele simptaija ir mano jausmai nepasikeite. Jau nebebendraujam daugiau nei menesi bet as vis nenustoju jo sapnuoti. Nebesuskaiciuoju kiek kartu ji sapnavau. As ji vis bandau uzmirsti bet vis susapnuoju.. K atai galetu reiksti jei viis sapnuoju tapati zmogu? girdejau pasakyma jog jei sapnuoji zmogu labia daznai reiskias kad jis apie tave galvoja. Ar tai tiesa?

 40. Šiąnakt sapnavau, kad lipau kopėčiomis ligoninės priimamajame, bet nepasiekus viršaus kopėčios atsikabino ir aš su jomis pradėjau kristi, bet mane pagavo gražus vaikinas, po to mes susidraugavom, bet mane išsivedė seselės į palatą. Šiaip ne taip pavyko jų išsiprašyti, kad mane leistų 5 min grįžti atgal. Kai grįžau, tas vaikinas buvo supykęs, bet kai paprašiau, jis man davė savo tlf. Nr., o po to pasiklydau ligoninėj. Tada sapnas persikėlė 10 metų į priekį. Turėjom dukrą 9mt., kuri mane pastūmė ir aš trenkiausi į sieną. Pradėjo kraujuoti galva ir praradau sąmonę. Tada tas vaikinas nualpo, o kažkas iškvietė greitają, vidury kelio atgavau sąmonę, bet prie manęs gulėjo rudas šuo, o šalia tas vaikinas. Po to atsibudau. KĄ TOKS SAPNAS GALI REIKŠTI? Jis buvo labai realistiškas, o tokius realistiškus ir fainus sapnus sapnuoju 1 kartą į 2-3mėn. Ryte į juos visada norisi grįžti ir neišlysti, nes juose būna pavojų ir meilės ir kitokių jausmų…

 41. Šiąnakt sapnavau, kad lipau kopėčiomis ligoninės priimamajame, bet nepasiekus viršaus kopėčios atsikabino ir aš su jomis pradėjau kristi, bet mane pagavo gražus vaikinas, po to mes susidraugavom, bet mane išsivedė seselės į palatą. Šiaip ne taip pavyko jų išsiprašyti, kad mane leistų 5 min grįžti atgal. Kai grįžau, tas vaikinas buvo supykęs, bet kai paprašiau, jis man davė savo tlf. Nr., o po to pasiklydau ligoninėj. Tada sapnas persikėlė 10 metų į priekį. Turėjom dukrą 9mt., kuri mane pastūmė ir aš trenkiausi į sieną. Pradėjo kraujuoti galva ir praradau sąmonę. Tada tas vaikinas nualpo, o kažkas iškvietė greitają, vidury kelio atgavau sąmonę, bet prie manęs gulėjo rudas šuo, o šalia tas vaikinas. Po to atsibudau. KĄ TOKS SAPNAS GALI REIKŠTI? Jis buvo labai realistiškas, o tokius realistiškus ir fainus sapnus sapnuoju 1 kartą į 2-3mėn. Ryte į juos visada norisi grįžti ir neišlysti, nes juose būna pavojų ir meilės ir kitokių jausmų… tokiuose sapnuose sapnuoju žmones kurių nepažįstu, bet kartais būna iš mėgstamų muzikos grupių, jei sapnuoju koncertą…

 42. Sapnavau savo simpatiją. Jis sedejo su mano broliu kieme, ir vis eidavau link jų. Ką turėtu tai reikšt?

 43. Ką reiškia, kai susapnuoji žmogų, kurio nepažįsti, o tik esi matęs jį realybėje ir jis tau krito į akį? Sapne mes susipažinome ir patikome vienas kitam. Sapnavau praėjus jau ilgam laikui nuo to zmogaus pamatymo. Ar tai gali kažką reikšti?

 44. Sapnavau, kad vaikštau su klasioku ( jis mano simpatija) ir jis mane apsikabinęs. Ką tai reiškia?