GINKLAS

Sapne matyti ginklus reiškia, kad prarasite darbą arba patirsite nesėkmes versle. Ginklą sapne turėti – teks su kuo nors susiremti, galimi barniai ir nesutarimai. Gauti dovanų ginklą – gerbiamas būsite. Jei sapne Jums kas nors duoda ginklą reiškia, kad jis pateks į konfliktinę situaciją. Sidabrinį ginklą sapnuoti – gausite turtingą žmoną. Sulaužytas ginklas – liksite beginklis, kovodamas su priešais. Kruvinas ginklas pranašauja neramius laikus. Stovėti rikiuotėje su ginklu rankoje – būsite užtartas, Jus parems. Ginklu sapne mosuoti – žmona bus gera šeimininkė. Sapne kovoti su ginklu – teks nuo ko nors gintis. Nusiimti ginklus – gresia pavojus. Ginkluotus žmones sapnuoti – laukia sunkus darbas. Girdėti ginklų skambesį – džiaugsmas. Sapne būti užpultam ginkluotų žmonių reiškia, kad gyvenime turite būti apsukrus. Jeigu moteris sapne girdi šūvius, tai ateityje ji neišvengs skandalo, kuris sugadins jos reputaciją. Ištekėjusiai moteriai šis sapnas žada varžoves. Jeigu sapne į ką nors šaudote, – laukia negarbė. Jeigu sapnuojate, kad Jus sušaudė, vadinasi, priešai neduos ramybės. Galima liga .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “GINKLAS

  1. Sveiki noreciau pasidalint ka siandien su sapnavau ir noreciau suzinot ka reiskia sis sapnas buvo taip kad as sedziu Audi A8 masinoi ir is abieju pusiu durelese tokios kaip spinteles as juos atidaryneju ir ten pilna labai daug dideliu kopiuru pinigu tiek is vienos tiek is kitos pusies ir kada sapnavau kad su nieko nenoriu nei dalintis nei kazkam pasakot kad tokius dydelius pigus radau ka tai gali reiks aciu lauksiu atsakymo.