ŽUVIS

Žuvis sapnuoti – galite apsinuodyti. Daug žuvų, vandenyje plaukiojančių, – būsite turtingi. Sapne matyti Žuvį švariame, skaidriame vandenyje, – likimas Jus dosniai apdovanos. Vandeny nardančias žuvis sapnuoti – būsite laimingi. Matyti žuvis, plaukiančias priešinga kryptimi, -konfliktus galėsite išspręsti tik sutramdę savo užgaidas. Mažos žuvys – išgąstis, liga. Žvejams sapnuoti mažas žuvis – suvedžiojimas, susierzinimas ir liga. Didelės žuvys – svarbus sandėris Bet gali tykoti ir dideli pavojai. Merginai sapnuoti gyvą žuvį – laiminga santuoka. Smirdančias ir aitrias žuvis geriems žmonėms sapnuoti – persekiojimas, blogiems – kančios. Bjauri žuvis reiškia dvasinį silpnumą. Sužeistas, kruvinas žuvis sapnuoti – sočiai ir skaniai pavalgysite. Matyti negyvas žuvis arba žuvis sausumoje – nusivylimas, svajonių neišsipildymas, planų neįgyvendinimas. Valgyti žuvį – galite laimėti loterijoje. Skanias keptas žuvis valgyti – gerai maitinsitės. Sūrios žuvys – susidursite su įvairiomis kliūtimis. Matyti Žuvies akis – nuolatinis dėmesys. Sapne matyti žuvų turgų – Jūsų laukia gerovė. Žuvų suėstam ar papjautam būti – galite paskęsti .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

5 - suma sapnų pasakojimų apie “ŽUVIS

  1. Sapnavau žuvį didele piranija kad ji laksto po mišką ir kaip su bumerangu pjauna viską kas papuola lyg tai žmogus bėgo nuo jos o ji tokia didele baisi akys tokios tik ir laukia ka nukirsti. Po to kad dabar rudeni iškrito sniegas kaip snigo nemačiau bet peizažas buvo labai gražus apsnigti medžiai ir žiūrėdama galvoju kad teisybe buvo nes pries tai perskaičiau kad savaitgalį snigs o as juokiausi ir sakiau kad bus 20 silumos o dabar tiek prisnigo taip gražu ir mąsčiau kad teisybe …….

  2. Sveiki,

    Begalo skaidrus vanduo. As ilipusi i vandeni iki keliu. Noderdama prisivilioti didele zuvi(bangini ar kazka panasaus), is vyro (jo sapne neatpazistu) gavau mazyte zuvyte, kuri buvo labai slydi ir gliti. As ja paemiau i ranka bet greitai paleidau.

  3. Sapnavau kad daug žuvų šokinėja man į rūbus ir viena iš jų man įkanda, bet po to as ir vėl lipu į vandenį ir jos vėl šoka man į rūbus o aš jas vis metu iš savo rūbų. Ka tai galėtų reikšti?