Žuvis ir žuvys

Šiaip sapnuoti žuvis ar žuvytes reiškia ligą;

Valgyti žuvį – galite laimėti loterijoje;

Valgyti žuvienę – nuostoliai;

Žvejoti žuvis – daraisi sau priešu;

Mažos žuvys – rūpesčiai, liga;

Jei žuvis didelė (matote dideles žuvis) – svarbus sandėris su svarbia įmone; arba liežuvavimas;

Žuvies akis – nuolatinis dėmesys;

Sapnuoti žuvų turgų – laukia gerovė;

Gaudyti (žvejoti, žuvauti, meškerioti) žuvį – nuostolingi reikalai;

Matyti gyvą žuvį – sunkus, bet labai pelningas darbas;

Matyti negyvą – nemalonumai, skrandžio ligos;

Sapnuoti daug žuvų reiškia perteklių;

Jei žuvis auksinė – paraginimas vadinti daiktus tikraisiais vardais;

Paleisti tik ką sugautą žuvį – dar tą patį mėnesį jūsų neįprastas poelgis bus tinkamai įvertintas;

Žuvų šuoliai virš vandens – džiugios staigmenos;

Maitinti žuvytes – sėkmingai investuotos lėšos pakeis neigiamą nuomonę apie jus ir jūsų profesiją.

Panašūs sapnai: žvejas

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

21 - suma sapnų pasakojimų apie “Žuvis ir žuvys

 1. as esu girdejusi kad sapnuojant zuvis[meskeriojant ar kitaip]tai reiskia kad moteris pastos[taps nescia].Jei sapnuoja tai vyras tai
  lauksis kudikelio jam artima moteris.

 2. taip.zuvis,kada sapnuoji lauksies vaiko, o ne tai kas parasita sapnininku…………….

 3. As daznai sapnuoju tas zuvis ir kad pagaunu ir pan ir dazniausiai jos kazkokios keistos ne tokios kaip turi but… Viena kart pagavau rykli.

 4. Sapnavau, milžiniškas žuvis. Keletas jų buvo ant kranto, o kitos dar plaukiojo vandenyje. Kažkas nuo kranto jas sėmingai gautdė ir vos pajėgė traukti iš vandens.

 5. sapnavau kad stoviu ant didelės žuvies peleko…tai va gavau didelę sumą pinigų…ir tą…iš kurios nebuvo jokios naudos ,nes turėjau atiduoti y valdžią..

 6. as sapnavau kad istraukiau 13kd zuvi, bet ant svarstykliu buvo iskirtinis tas skaicius 13 , atskiras toks kampe, ir kad ji pabego ir teko man ja vel istraukti

 7. Po tokios intensyvios dienos, kuri buvo nezmoniskai produktyvi, neitiketinai pasistumejau i prieki. Is vakaro prigeriau zalios arbatos…Toliau sapnavau, kad bandau valgyti zuvi lupu ja nuo apatinio uodegikaulio ir belupant pro sonkaulini lanka visa mesa iskrenta, ir lieka vieni griauciai.

 8. Kai tik susapnuodavau zuvis visada pastodavau turiu du vaikelius, mociute sakidavo jai sapnuoji zuvis pastosi

 9. Sapnavau, kad žvejoju dumblinam vandenyje dideles žuvis (šamus ar šapalus) ir tik sugavęs mažesnes paleidžiu, o dideles pasilieku.

 10. As jau antra kart sapnuoju jog traukiu didele zuvi,sugaunu.Tik tikiuosi vaiku nebus,jau turiu ,o ir saugausi injekcijos pagalba.Loterija laimeti tikrai praverstu,nes sunkokas metas:-/

 11. As sapnavau zuvis, viena didesne kita maza, ir ant ryto paaiskejo kad apsinuodijau maistu, tai va, db antibiotikai ir kosyciu dieta… pastot dar nenoriu :)

 12. sapnavau kad pagavau nemaza zuvyte. berods ji buvo auksine. pastot negaliu, nes jau esu besilaukianti, maistu apsinuodyt gal irgi sunkoka butu, nes db tikrinu savo mityba, beleko nevalgau. tai kazin ko man cia tiketis? laimingas loterijos bilietas butu geriausia kas gali nutikt siomis akimirkomis :) )))))

 13. Sveicariskame http://www.traumdeuter.ch matyti, sugauti dideles zuvis reiskia galimybe sudaryti gera sanderi su imone, pagerejima finansiniu reikalu, arba galimybe laimeti loterijoje..
  Tad to ir tikiuosi, nes man reikia arba darbo, arba nemazu pinigu :) ) O vakar buvau pokalbyje, jauciu, kad per daug atvira buvau, bet jei sapnai rodo – darbas gal bus ..
  P.s. jei ne dabar, tai vis vien siame gyvenimelyje dar teks dirbti ;)

 14. Sapnavau dvi dideles zuvis ,jos buvo skirtos valgymui.Bet prie kikvienos buvo prilipe po dvi dideles baltas kirmeles ir jos bande i tas zuvis ilysti……brrrrrrrr

 15. prieblandoje maudomes baseline su vaiku, tada noriu islipti…kazkas lyg gnybteli I koja.. islipu is vandens ir matau tendidziules zuvis, krabus, juros zvaigzdes ir dar visokiu juros gerio, siek tiek pasidaro nemalonu.