Žmogus ir žmonės

Daug žmonių regėti (matyti, sapnuoti) – ginčai ir barniai;

Jei sapne žmonės juodai apsivilkę – blogos ir kartu liūdnos naujienos;

Skiepyti žmogų – pasirūpink apsisaugoti nuo visokių ligų;

Pasikorusį žmogų matyti – netikri draugai;

Sapnuoti laimingus (linksmus) žmones – nerasite paguodos; ašaros;

Žmonės liūdni – keblumus galite įveikti tik didelių pastangų dėka;

Žmonės nuobodžiaujantys – jaudinsitės bei liūdėsite dėl svetimos nelaimės;

Žmonės sėdintys – malonios akimirkos;

Žmonės einantys – sąmokslas;

Žmonės barzdoti – esate linkęs pykti.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

7 - suma sapnų pasakojimų apie “Žmogus ir žmonės

  1. Sapnavau nepazystamus 1vaikina ir 2merginas ,vaikinas prie manes ikyriai pristojo ir prase kad paveziociau merginas ,o as vis bandziau pabegti nuo ju ,bet taip ir nepavyko . Kas tai galetu buti?

  2. sapnavau,kad esu su zmogumi kuri myliu ir jis mane myli,mes esame laimingi.Taciau realybeje nezinau kas tas zmogus as jo nepazystu,ir sapne mano tevai buvo visiskai kiti tuos zmones as puikiai pazystu,bet jie nera mano gimines. ka tai galetu reiksti? labai prasau padekite tai as sapnuoju kiekviena nakti ir vis gaunasi kaip tesinys to sapno…

  3. Sapne esu dideliame name,rumuose.viskas tamsiai zalios spalvos,daug atspalviu su blizgesiu irgi zaliu.Daug stalu ir graziu indu,zvakiu viskas zalia.Maciau zmogu apsirengusi lig burtininka,lik senuka,bet,tai kaip maskarado drabuziai ,kauke.Daug smulkiu statuleliu,sienos visose patalpose skirtingu ornamentu,daug kvadratiniu formu.Indai svarus,taures ,st.irankiai.Ir matau moteri,kurios nesu sutikusi daugiau kaip15metu,net nezinau ar dar gyva?Patalpos didziules,kaip sales.Ir viskas zalios spalvos.

  4. Sveiki, niekaip nerandu, ka reiskia sapnuoti dingusi realiai zmogu, bet as ji sapne sutikau ir su juo bendravau, liepiau pasirodyti ir nedaryti tokiu nesamoniu…. o realiai ,mano pusseseres draugas yra dinges jau kaip savaite…

  5. Jau gal 3 naktį iš eilės sapnuoju kaip vaziuoju autobuse ir matau moteri trumpais , juodais plaukais , ir labai keistom akim , kaip kates , tik orandžinėm. As nejaučiu baimės šiam sapnui , bet labai keista. Ka tai galetu reikšti?

  6. Susapnavau žmogu kuris man labai nepatinka, tuo ir sapnas baigėsi, ka tai gali reikšti?

  7. Pries desimt metu sapnavau vieno vaikino veida,taip ryskiai. Taip sapnavau tris sykius. Ir viena diena as ji sutikau.Atrode kad laikas sustojo ir jam ir man,kas as ji zinau visa savo gyvenima.As jam pradejau patikti,o pati isimylejau ji iki ausu. Tik nieko is sito neissejo.Mes tik sveikindavomes. Kita karta as sapnuoju kad jis prase rankos mano mamos,kad ji duotu palaiminima. Jau daug metu praejo ir as vel ji sapnuoju. Kur as neiciau sutinku vis ji,musu akys susidurua ir sapne atrodo kad mes isimyleje. Dar kita karta sapnuoju vel ji ,kad jis turi pariuoses du vestuvinius ziedus,as ji sutikau ir jis puole man I glebi ir nepaleido, mes pradejom buciuotis . Ka tai galetu reiksti.