Sapnų reikšmių paieška

sapnai.cn – greita ir tiksli sapnų reikšmių paieška. Sapnų reikšmės ieškomos visuose lietuviškuose sapnininkuose. Greitas ir tikslus sapnų išaiškinimas.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

16 - suma sapnų pasakojimų apie “Sapnų reikšmių paieška

 1. Vyras sapnavo įkyru perspėjimą saugotis balto žmogaus, labai saugotis balto žmogaus, ką tai galėtu reikšti? Laukiu atsakymo, ačiū

 2. sapnavau kai mano vaikinas paliko mane del kitos ir vis sapne matau savo drauga ka galetu tai reiksti?

  • Sapne ką nors palikti reiškia, kad susidursi su tokiomis aplinkybėmis, kurias sunkiai nugalėsi. Jeigu sapnuoji, kad palikai savo namus, vadinasi, žaisdamas su savo likimu gali patekti į bėdą. Sapne palikti savo mylimąją reiškia, kad tau nepasiseks susigrąžinti prarastos garbės. Draugai nuo tavęs nusisuks. Jeigu sapnuoji, kad palikai meilužę – galit gauti gerą palikimą. Sapne palikti vaikus reiškia, kad sėkmė nuo tavęs nusisuks. Jeigu sapnuoji, kad tave kažkas paliko, vadinasi atsiras daug keblumų įgyvendinant planus. Sapnuoti, kad tavęs atsižadėjo giminaitis arba tu atsižadėjai giminaičio, reiškia nelaimę. Sapnuoti, kad tavęs atsižadėjo įtakingi asmenys, reiškia džiaugsmą. Sapnuoti, kad palieki savo šalį ar savo miestą, savo namus ar savo šeimą, reiškia, kad reikalai klostysis vis geriau.

  • Regėti bėgančius – netikėta finansinė sėkmė, pinigai;
   ;
   Matyti merginą bėgančią – reiškia būsimus finansinius sunkumus;
   Pačiam bėgioti sapne – geras sapnas, geniali šaus į galvą mintis;
   Jeigu sapnuojate, kad bėgate vienas – tai praturtėsite labiau nei Jūsų draugai ir užimsite aukštas pareigas;
   Jeigu sapnuojate, kad bėgate su grupe žmonių – dalyvausite linksmoje šventėje. Jūsų reikalai pagerės;
   Jeigu sapne greitai bėgate – nukentės reputacija;
   Norėti bėgti ir negalėti – kokį nors nelaimingą atsitikimą;
   Jeigu sapne bėgate nuo pavojaus – Jums gresia išlaidos. Jūs prarasite viltį pašalinti kliūtis lengvu būdu;
   Jeigu bėgate paskui priešą – nugalėsite kliūtis ar dabartinius priešus;
   Jeigu sapne bėgdamas užkliūnate ir nukrentate – vadinasi, Jūs bankrutuosite, gresia dideli nuostoliai;
   Jeigu sapnuojate, kad rungtyniaujate bėgimo take – vadinasi, esate patenkintas savo padėtimi ir savimi, nors kartais draugai priverčia susimąstyti;
   Bėgimas su kliūtimis – geniali mintis;
   Nuogą žmogų bėgantį matyti – apgavystė, apgaulė;
   Matyti daug bėgiojant žmonių – nusikratymas blogų žmonių;
   matyti kareivius bėgiojant su ginklais – sąmyšis, nemalonumai;
   Sapnuoti, jog žmonės bėga nuo pavojaus – vargas;
   be to, gali žūti Jūsų draugai.

 3. sveiki, labai reikia pagalbos. sapnavau savo vaikina su kuriuo dabar esu kartu jau puse metu ir tame sapne jis mane paliko del kitos merginos, kuria irgi pazystu. ka tai galetu reiksti? labai reikia atsakymo!!

 4. sapnavau jog esu tarp vaiduokliu jie nieko man nedare lyg ir mane saugojo po to atsirado antra grupe vaiduokliu o sie nuo jos mane apgyne? (kovojo su jais) nesuprantu ka galetu reiksti toks sapnas laukiu atsakymo

 5. As tik prisimenu, kad norejau padeti nepazistamam vyrui kuris mane smarkiai daug apveme ant galvos. …….vizualiai net dabar matau. ..noreciau suprasti sapnu reiksme? !

 6. Sapnas toks valgiau kazka ir nuskilo 2kartus priekinis dantys tik puse,o puse liko,bet as ta puse dancio kuris nuskilo isspjaudavau y ranka ,tai tiek atsimenu,dar as y maciau savo akimis,dekui

 7. Sapnavau kad buvau kaskokioj lyg mokykloj ir toj mokykloj buvo visai mokyklos mokiniai ir mokytojai ir ten mums uzdejo aant galvos lug kaskokius laidus,mes uzmigome ir atsiradau toj pacios mokykloje mane persekiojo vienas is mokytoju bet veido nemaciau,jis mane uz kiekvieno kampo stebejo,ir mane pagaves noredavo per prievarta mane paliesti bet as vis begdavau o jis vis mane gaudydavo,sapne labai verkiau ir buvau labai issigandusi. Atbegusi i kabineta pamaciau 3 mokytojus sedinciu issigandusi sakau padekite mane persekiojia o jie nekreipe demesio buvo matematikos mokytoja maciau veida jos,sakau padekite kaip is cia iseiti? jie nekreipe demesio ir sedejo ramiai,atbego tas mokytojas kuris gaude i ta kabineta ir sustojo sakau tai jis tai jis persigandusi stovejau uz matematikos mokytojos tas zmogus kuris mane gaude paziurejo i matematikos mokytoja ir nusisypsojo,mokytoja sako eime sakau begame jis mum gaudo pakytšoja slubavo,paziurejau i mokytoja ir ji bande mane paliesti as nesupratusi kas vyksta ja atstumiau pamaciau duris isbegau i lauka,ten pamaciau visus mokinius ir prie visu mokiniu ir mokitoju stovejo tas mokytojas kuris mane persekiojo,tuomet viskas paryskejo,girdejau kaip visi mokiniai sako kaip idomu o as ejau pas lietuviou mokytoja apsiverkusi,issigandusi,ir visi i mane ziurejo,ir klause kas buvo? kamile? as aplinkui nieko negirdejau.

 8. Susapnavau,kad aplinkybes priverte keisti gyvenamaja vieta (blogas salygas).As lygtai issikrausciau ,,mano vyras pasake kad niekur neis . Kadangi ji myliu,norejau issiaiskinti kodel,gryzau pas ji ,radau ji kompanijoje buciuojantis su jauna agresy via panele.Puoliau verkt,i asaros kaip pupos pacios byrejo,skaudejo sirdi ,o jis tai mate ir nekreipe i mane demesio.