PLUNKSNA

Baltos plunksnos sapne pranašauja džiaugsmą, išvengsite įtarinėjimų. Juodos plunksnos – nemalonumai ir nelaiminga meilė. Sapnuoti paukščio plunksnas – nedideli nemalonumai. Sapne regėti erelio plunksnas reiškia, kad pasieksite tai, ką sumanėte. Sapnuoti vištos plunksnas – nuliūdimas. Jeigu moteris sapnuoja puikias stručio ar kito paukščio plunksnas, – jos laukia pasisekimas visuomenėje. Jeigu literatas sapnuoja plunksnas, – jo laukia sėkmė. Jeigu sapnuojate dekoratyvines plunksnas, – nugyvensite audringą gyvenimą. Plunksnomis būti pasipuošusiam – tolima kelionė. Jeigu mergina sapne prisega plunksną prie savo skrybėlaitės, – ji pavergs daug vyrų. Plunksną gauti dovanų – garbė ir galybė. Pirkti arba parduoti anties arba vištos plunksnas reiškia klestėjimą ir laimę. Skraidančias plunksnas sapnuoti – išsipildys linkėjimai. Su jomis skraidyti – bus didelis uždarbis. Sapne būti plunksnuotam – juokingai pasielgsite Plėšyti plunksnas – pergalė .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “PLUNKSNA

  1. Sapnavau, kad mano kojos išpuoštos povo plunksnų raštais. Jos buvo keistai gražios. Bet niekas to nematė. Jausmas buvo, kad tose vietose, kur ryškūs mėlyni apskritimai atsidarė akys. Krūtinė atsisiverė pailgai, nuo kaklo apačios apie sprindy. Plyšys nelygiais kraštais. Iš jos iškilo švytinčio kraujo pūslė.