PINIGAI

Sapne matyti didžiulę krūvą pinigų reiškia pagarbą ir sėkmę. Auksiniai pinigai – pelnas. Sidabriniai – ištekliai Variniai – netikras turtas. Padirbti pinigai – blogas ženklas. Smulkios monetos – nepasitenkinimas svarbiais reikalais. Laukite nemalonumų darbe, o draugai priekaištaus dėl dėmesio stokos. Sapne perskaičiuoti didžiulę pinigų krūvą reiškia, kad pasieksite gerovę ir laimę. Jeigu sapnuojate, kad skaičiuojate monetas, vadinasi, būsite praktiški ir taupūs. Skaičiuoti pinigus ir rasti trūkumą – nemalonumai mokesčių inspekcijoje. Sapnuoti, kad radote pinigų – nedidelis nerimas, bet didelė laimė. Permainos. Jeigu sapnuojate, kad radote pakelį valiutos, bet jauna moteris pareiškė savo teises į jį, – nukentėsite dėl kyšininkavimo. Susapnavę šį sapną pajusite, kad gyvenate ne pagal išgales. šis sapnas – perspėjimas: nefantazuokite, nes sugriuvęs kortų namelis Jus apvils. Sapnuoti, kad pasiskolinote pinigų – tam tikras dvilypumas: atrodysite geresni nei esate, bet tai nesuteiks Jums moralinio pasitenkinimo. Pinigus sapne uždirbti – gyvenimo nesėkmės. Pinigus gauti – didelės išlaidos. Taupyti pinigus – turtas, komfortas. Išmokėti- nesėkmė. Pamesti pinigus – nelaimingos valandos namuose, darbe taip pat laukia nemalonumai. Pamesti smulkius pinigus – pajusite panieką sau ir savo nesėkmėms. Sapnuoti, kad ryjate pinigus – klasta. Jei sapne išleidžiate svetimus pinigus – būsite apkaltinti nedidele apgaule ir prarasite draugą. Jeigu sapnuojate, kad pavogė pinigus, – esate pavojuje. Jums reikia dėmesingai stebėti savo veiksmus .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

16 - suma sapnų pasakojimų apie “PINIGAI

 1. Toks sapnas ir mane kartą kamavo :) Malonus jausmas iki tol, kol sapne supranti, kad tai visgi tik sapnas.

 2. Sapnavau, kad man pardaveja atmete daug daugiau pinigu nei turejo atmest. Sapne perskaiciaves pamaciau, kad ji labai stipriai apsiriko. Kankino klausimas, ar jai grazint tuos pinigus, nes jai bus didelis trukumas. Kaip sitai reiketu traktuoti? :)

 3. sapnavau kad radau daug visokio nominalo metaliniu pinigu, ten buvo sssr metaliniai ir jubiliejiniai rubliai ir t.t. o as renku renku….

 4. o as sapnavau, kad dirbu kavinej (is tikro dirbu), bet kitokioj, ziauriai nerealioj, tipo restauruotoj, ir atejo du turuotliai uzsienieciai, ir vienas vis pameta bapkes: eurais, litais etc., bet jis pamato, tad tenka pakelti ir atiduoti, o paskuias vaikstau su kazkokiu biciuku, kuris irgi dirba ir visur prikrite tu bapkiu ir tas bicas vis nespeja paimt, o as renku po 100 lt, po 20 lt, ir tiek belenkiek tu pinigu, tik kisu i prijuoste ir galvoju, kada galesiu paskaiciuoti, kiek susirinkau… Ir jau sapnuoju, kad einu susiskaiciuoti smagi, ir atsibudau, ir toks lengvas nusivylimas aplnake suvokus: “ooo, blemba, cia sapnas, o atrode taip tikroviska ir logiska”….

 5. sapnavau , kad radau piniginę , su pinigais (su pinigais) … prieš sapną visą dieną planavausi , tolimesnius gyvenimo planus, kur gyventi , užsidirbti ir jau maždaug viską apskaičiavusi , sulaukiau skambučio . Skambino buvęs vaikinas ( kuris mane vis dar myli ) ir pasakė , kad po savaitės išvažiuoja į Vokietiją gyventi ir pasiūlė važiuoti kartu .Prieš miegą ilgai galvojau kaip elgtis … Gyventi su juo – būti aprūpintai 100% turėti butą , būti išlaikomai , ar kabintis pačiai į gyvenimą , galbūt daugiau pakeliauti , susipažinti su įvairiais žmonėmis, tačiau nuolat galvoti , kaip susitaupyti studijoms … Sapno reikšmė: “Sapnuoti, kad radote pinigų – nedidelis nerimas, bet didelė laimė. Permainos.”

 6. Sapnavau kad radau butely su jame prikistais doleriais ir svarais ir jie te viduje buvo labai slapi,kazin ka tai reikstu,gal galetumete parasyti man i pasta .Aciu labai

 7. Jau kelintą naktį sapnuoju, kad man duoda pinigų,bet daugiau negu man priklauso. Tai grąžos daugiau atiduoda, tai algos daugiau išmoka, tai šiaip gaunu pinigų. Paaiškinimo taip ir neradau. Lauksiu sapno išsipildymo.

 8. Sapnavau,kad is vandens traukiau Eurus ir Svarus,bet ju neskaiciavau. Retsykiais juos būdavo sunku ištraukti, nes jie,kaip ir bekdavo nuo manęs,bet gale visvien juos issitraukdavau.

 9. Mano sapnas: Sapnavau, kad gaunu 150 litu, kuria reik pakeisti i eurus ir mastau, kaip dabar reiks pasikeist valiuta, kurios jau nebekeicia paprasti bankai (mastau sapne).

 10. Aiskus labai sapnas. Tokie labai pildosi. Pirma kart sapnuoju teva. Jis mires ir negyveno daugiau kaip 40 metu su mumis.
  Sapnavau sedžiu gražiam parke. Ateina tėvas. Duoda labai paslapčiomis suglamžitus pinigus. Aš paimu juos ir ištiesinu. Suskaičiuoju 20 euru. Randu poperėli jame matau skaičius 71. Liktai jis uźdirbęs iš šono tuos pin butu. Nupieštas šaia namelis kaip piešia vaikai.
  Ačiu jei paaišinsit