PABĖGIMAS

Pabėgimas iš kur nors sapne – laimė, o jeigu bėgate ko nors bijodami – prarasite garbę. Jeigu sapnuojate, kad pabėgote nuo šunų, kurie Jus vijosi, – išvengsite nemalonumų darbe. Sapne pabėgti iš kalėjimo reiškia, kad išsiskirsite su mylimu žmogumi. Sapne matyti draugą, pabėgantį su nemaloniu, nesimpatišku žmogumi reiškia nemalonias naujienas. Jeigu sapnuojate, kad Jūsų mylimoji pabėgo su kitu, – ateityje suprasite, kad nieko nepraradote. Jeigu vedęs žmogus sapnuoja pabėgimą, vadinasi, reikia griežčiau įvertinti savo gyvenimo būdą, jeigu neatsisakysite blogų įpročių, tai nukentės Jūsų reputacija ir paaiškės, kad Jūs užėmėte vietą, kurios nesate verti Jauniems žmonėms šis sapnas žada nusivylimą .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “PABĖGIMAS

  1. sveiki vis sapnuoju kad begu nuo kazko bet niekaip negaliu pabegti. toks jausmas kad begu lyg suletintam filme, ir niekaip nematau nuo ko begu, tiesiog begdamas jauciu baime. is sis sapnas kartojasi vos ne kas antra nakti. ka tai galetu reiksti?

  2. kiek pamenu susipykau su tėciu ir pabegau is namu i Pietu Koreja. Ten buvau parduotuveje. Dirbancios moterys buvo labai malonios. Isejus i lauka suzinojau kad zeme prie tos parduotuves priklauso mano teciui. Veliau buvau su kazkokia drauge ir mes vaiksciojom lauke ir sutikom mano drauge kuri jau 1metai yra isvykusi i Anglija. Mes labai apsidziaugem kad ji pagaliau gryzo musu aplankyt. Veliau sapnavau jog buvau kieme su mama ir brolio suzadetine. Bet mes kazko bijojom. Nuejom i kambari ir kazkokia tamsi masina atvaziavo i musu kiema. Mes labai bijojom. Is masinos niekas neislipo ir po kurio laiko masina isvaziavo.