NUDEGTI

Nudegimai – geros naujienos. Nudegti sapne ar nusiplikyti – įsimylėjimas, o ligoniams – sveikatos pagerėjimas. Nusideginti rankas – draugų pritarimas. Nudeginti plaukus sapne – nesėkmės. Jeigu sapnuojate, kad ugnis apėmė visą kūną, Nuogą moterį sapnuoti vyriškiui – džiaugsmas Jaunai merginai nuogą vyrą sapnuoti – greitai ištekėsite. Jeigu mergina sapnuoja, kad maudosi nuogi žmonės, – likimas Jai žada daug trumpų laimingų minučių. Jeigu sapne ji regi, kad švariame vandenyje maudosi nuogi vyrai – daug gerbėjų. Jeigu sapne vanduo nešvarus, – dėl pavydaus gerbėjo turėsite nemalonumų. Galimos apkalbos. Jeigu mergina sapnuoja, kad žavisi savo nuogumu, – bus gerbiama vyrų, bet neilgai. Jeigu ji sapnuoja, kad plaukioja nuoga švariame vandenyje, vadinasi, ji mėgausis slapta meile, bet vėliau susirgs ir praras žavesį Jeigu mergina sapnuoja, kad jos kūnas yra negražus, – jos reputacija nukentės dėl skandalo .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “NUDEGTI

  1. vandeningos pūslės (kaip po nudegimo) ant kaklo (krūtinės) link pečių, šlaunų nugaros pusėje, kurių nematau, bet labai šlubuoja, skauda, suvargęs, sublogęs, skausmingu veidu, šlubuojantis grįžta į namus (o gyvena užsienyje)