MUšTI

Muštis sapne vedusiam žmogui – ramybės ir meilės ženklas. Vyrui su žmona ar mylimiesiems muštis – geros permainos. Sapne mušti vaiką reiškia, kad Jūs neteisėtai gavote pirmenybę. šunį mušti sapne – ištikimybė. Katiną – nusivylimas. Smaližių – nugalėsite priešą. Mušti ką nors per veidą sutuoktiniui – vedybinė meilė, o viengungiui – vestuvės. Sapnuoti, kad kažkas supykęs muša Jus – blogas ženklas – galimi šeimyniniai kivirčai ir nesutarimai. Jei sapne Jus muša geležimi – galite susižeisti, o jei su ja muša per veidą – bus barnių. Jeigu sapnuojate, kad mušate sviestą, tai už darbštumą ir nuoširdumą bus atlyginta. Kaimo žmogui šis sapnas reiškia gerą derlių, merginai – energiją ir ekonomišką vyrą .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “MUšTI

  1. Sveiki, sapnavau sapną, kuriame mano kelios draugės apkalbinėjo žmogų, kuris labai greit susinėrviną, jis viską išgirdo ir ėmė, jas mušti, keista, bet girdėjautrankimo garsus, o jis kai mušė vieną panelę, vertė ir dejąvo.

  2. Esu vedusi gyvenime tiek sapnuotame sapne.mes susipykome su vyru ir jis mane muse,bet jis tik man i pilvo apacia sparde…dideli skausma jutau kiek sirdije tiek ir fizini skausma..norejau su juo paskui skirtis bet jis nelabai norejo iseiti nes sake kad as pati kalta ji isvedusi is kantrybes… Iskarto aciu uz atsakyma :)

  3. Sapnavau mirusi savo teva kad sedejom namuose ir jis mano susenui trenkdavo i veida o as uzgindamas sunena trenkdavau savo tevui i veida velau mano tevas mane sugrebe uz kaklo stiprei spaude as ginausi ir puolau ant jo ir tada atsibubau negalejau atsiminti is pradziu pradejau galvoti kas cia iviko velau prisiminau jug mano tevas mires .norecau suzinoti sapno reiksme ka reisktu

  4. Mano tėtis išsikelia vežimuką ir išmeta mano kūdikį. Pasakius, kad aš myliu savo kūdikį taip kaip jis savo jis nusijuokia. Neleidžia man saugot savo vaiko. Mano mama taip pat bijo sapne.