Mirtis (mirti)

Sapnuoti, kad mirštate  arba jau numirėte (mirėte) reiškia, kad Jūsų laukia ilgas gyvenimas;

O sapne matyti (regėti) mirštančius – linksmos žinios arba nelaimė, kurios nesitikėjote;

Būti mirtininku – sulauksi didelės laimės;

Mirties bausmė – patirsite įžeidimą, neteisybę;

Mirtis tėvų ar draugo reiškia moterystę ar krikštynas;

Sapnuoti vaiko mirtį – geismų išsipildymas;

Mirusią motiną ar seserį matyti – naujas džiaugsmas.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

86 - suma sapnų pasakojimų apie “Mirtis (mirti)

 1. Hm… o jeigu sapnuoji, kad matai mirusia mergina “drauge”, besilaukiančią ir ji miršta kartu su vaikučiu pilvelyje? tai kas čia per nesamonė :D

 2. O jeigu pamatai jau mirusi senai vaikina savo sapne ir jis pasako kad palaidojot ne ta zmogu ir niekam apie tai nesakyti, ka tai galetu reiksti?

 3. tai jai sapnuoju vaikino tevu mirti tai ka tai galetu reiksti? ir del to sapne visai neliudziu nors jo tevai man labai geri

 4. hmm tai ka jei as sapnavau kad esu nescia,tai daba visa gyvenima nebusiu su vyru laiminga,… nu nezinau,cia nezinau ;D;d

 5. O jei susapnavau savo mirusią močiutę, kuri man kanda sapne į kairę ranką? Ir jau antrą kartą tą patį sapną sapnuoju, tik kitos aplinkybės. Nejaugi būsiu įskaudinta ar nutiks kokia nelaimė(rečiau tikėtina -laimė)?

 6. Anonimui, kuris rase apie mirusi vaikina ir ne ta kuna… JEi taip pasake, reiskia tai tiesa. Mirusieji aplanke sapne visada sako tiesa. Tada biski susimastykit.

 7. as sapnavau kad mano akyse nusove mano mama, o as su dukryte pabegau. ka tai galetu reiksti nes apie tai neaprasyta.

 8. ka reiskia prasyti savo mociutes pagalbos,o ji yra mirusi ir ji pasako gerai ateinu jus pasiimti is cia.

 9. Sapnavau, kad mano vaikinas vel susideda su panele, su kuria buvo anksciau isdaves, jis atrodo uzhipnotizuotas jos ir klauso kiekvieno jos zodzio. Mane pamate abu ima begti, staiga isbega ikelia ir ivyksta baisi avarija, mergina uzmusama ir guli kraujo klane, o vaikinas lieka invalidu ir protiskai atsilikusiu. As viska stebiu is salies. Po 10 metu as ji aplankau ir is kazkur tarsi jauciu, kad slepiu nuo visu jog auginu jo sunu.

 10. Mielas, anonime, sapnas, kurį sapnavote labai sudėtingas ir norint jį įminti, reikia apžvelgti paskutinius svarbius gyvenimo įvykius bei sugretinti su šiomis sapnų reikšmėmis: Išdavystė, Bėgimas, Avarija, Kraujas, Mirtis, Invalidas

  Trumpai paaiškinti galima taip: jus kamuoja baimė ir netikrumo jausmas dėl santykių su vaikinu ir baimė jo netekti. O galbūt dar ir slaptas noras jau tapti mama.

 11. Ka reiske sapNuoti Michael’a Jackson’a ir dar veliniu nakty,jis gi mires…O buwO Toks gYvas kalbejO ir BuvO labai Geras ,Tyras<3

 12. sapnavau savo mirti, na tiksliau kad ruosiuosi savo mirciai.artimiesiems sakau kokia muzika leisti man mirus, kaip elgtis ir kad jie neliudeti turetu. ir zinau, kad sapne visai nesijaudinu jog greitai mirsiu.

 13. Ką reiškia, kad sapne mačiau prieš 2mėn. mirusią draugę? Ji buvo labai laiminga, išėjo iš miško, ant galvos turėjo gėlių vainikėlį. Buvo ant medinio lieptelio per upelį, sukosi ratu, į šonus ištiesus rankas, plačiai šypsojosi. Atrodė, kad viskas nušvito aplink. Aš jos klausiau kaip ji, ar nemirė ir iš kur atsirado, bet ji su manim nešnekėjo, tik šypsojosi ir sukosi ratu. Paskuj nubėgo atgal į mišką. Beja, ji buvo ne viena, šalia jos buvo kažkoks ar žmogus mažas, ar padaras kažkoks, nelabai supratau. Jis kartu su drauge atėjo iš miško ir kartu paskui ją nubėgo atgal. Po sapno iškart prabudau. Labai prašau, paaiškinkit, ką tai galėtų reikšti.

 14. as spnavau sawo mociute mirusia ir ja dar kart laidojo as tiek verkiau o ji atsikele is karsto ir sako ko verki juk as nemiriau cia tik taip ka gali reikst tas sapnas

 15. Esu moteris,nėra 50m.Sapnavau,kad bučiuoju jauną ,putlią merginą,be jokio noro,o ji taip myli,tokia man švelni…mintyse(sapne)galvoju: aš gi moteris, tai reiškia esu mirusi ir kitame gyvenime pasirodo esu jaunas vaikinas…vos išsisuku iš tų bučinių ir sugalvoju reikalą,kad pasitraukčiau nuo jos.Po to sapnuoju jau kitą sapną: mirusįprieš pusmetį uošvį, jis toks nekalbus,bet liepia nepamiršti,kai pabusiu skaičiaus 10. Jau ryte sapnavau,labai retai sapnuoju sapnus

 16. ka reiskia sapnuoti drauges seneliu mirti,nors as ju visai nepazystu?per viena vakara numire 4 senukai..

 17. Sapnavau laibai prasta sapną, jame mirė mano mama, visi labai gedėjo, o aš buvau labai laimingas.
  Tai ką čia turėtų reikšti. Pagal mane nieko gero.
  Gal kas atsakys būčiau labai dėkingas.

 18. Jei sapnavote nepažįstamo žmogaus lavoną, negyvėlį, gali reikšti, kad esate įtakojami blogų žmonių ir susidėjote su netinkama kompanija. Galite patirti nuostolių.

  Bet prieš tinkamai išaiškinant sapną labai svarbu atsižvelgti į kitas sapno detales ir simbolius.

 19. sapnavau daugiau nei pries puse metu pasikorusi drauga…sapne jis buvo gyvas gulejo lovoj ir kalbejo ir as palieciau jo ranka,bet ta ranka buvo kazkokia maza,kitokia…ka tai galetu reiksti?

 20. senekt sapnavau didelius placius sviesei melynus laiptus ir kad lipau jais y virsu o tenai guli negyva bei nuoga mergina jinai gulejo ant pilvo jos kojos buvo kazkaip keistai apipjautos, sapnuose as ja palieciau ir dar poto per ta paty sapna pasikviciau kelis savo draugus ir kelis nepazystamus mes uzlipom tais laiptais ir nieko nebebuvo tada draugas isitrauke is kisenes telefona yjunge jy ir pradejo ar is jo ar iskazkur sklisti labai labai stiprus moteriskas klyksmas poto pabudau

 21. Ka reiskia, kai mylimasis Tau pranesa, kad tuoj mirs.Kartu us juo perki antkapi,ruosiesi laidotuvems.Visa laika sapne verkiau nesavu balsu, o visi kiti buvo per daug amus, nesuprato manes.ka tai galetu reiksti?

 22. As sapnavau kaip mano pussesere Palangoje sokynejo per bangas (jos buvo dideles) O mano mociute sako:
  Net vaikas tokiu dideliu bangu negali persokti ;(( buvo labai baisu;(

 23. Sapnavau, kad mire mano mazoji sesuo, o as ejau ant jos kapo padeti 5raudonas rozes, ejau labai toli ir basomis labai stipriai verkdama, o pabudau visa apsiverkusi. Labai baisus sapnas ir sunkiai randu jo prasme…

 24. Sapnavau labai bloga sapna, kad mano mama pries keles dienas buvo sveikut sveikutele, o cia kuria diena ji buvo labai nuliudusi, ir niekur nenorejo eiti, keltis is lovos. As nuejau pas ja i kambari ir paklausiau kas yra mama, kodel tu nieko nenori? Ir ji man labai liudnai atsake: As sergu, paklausiau kuo? Ji atsake, kad serga veziu. Tada paklausiau is kur suzinojai, ir kur tai pamatei, sake kai buvo pirtyje. Tada as be perstojo labai verkiau, ir is karto pabudau. Ka sitas sapnas galetu reiksti?

 25. beveik kas kart sapnuoju žudyns. arba mane žudo, arba aš žudai, arba kažkas panašaus. Kartą sapnavau, kad nušovė man labai artimą žmogų, miegodamo verkiau ir panikavau. mane pažadinus artimiesems supratau, kad tai sapnas. Tai buvo LABAI realu. Tuo labiau, kad dar niekad neesu migodama verkus

 26. sapnavau jog stoviu ant auksto skardzio krasto su kudikeliu ant ranku ,tas kudikelis nuo mylimo vyro,grazi mergaite. stovejau ir norejau nusokti kartu su vaikeliu. visa situacija maciau is sono,pati sau norejau sutrukdyti,rekiau rekiau ,bet as saves negirdejau… ka tai reiskia?

 27. Sapnavau brolio mirti. pastebėjau, kad painėti tevai mama sesuo, bet brolio dėja niekur nerandu. taigi pirmą kartą gyvenime sapnas buvo toks realus ir netgi spalvotas. Brolis mirė autoavarijoje, jis ištiesu dalyvauja raliją moka tikrai gerai vairuoti. avariją sukėlė ne jis kažkas į jį atsitrenkė. tuomet pamenu laidotuves buvo beeegalė žmonnių, tikrai daug, pora šimtų mždg. mačiau isterija ašaras kaip žmonės alpsta . pati jaučiausi taip lyg negalęčiau kviepuoti, lyg kažkas spaustu. paskuj veiksmas persikėlė į mokykla. sedėjau fizikos kabinete ten vyko lt pamoka ir mokytoją man leptelėjo nežinodama apie brolio mirtį kažka panašau į : o tu ką nei brolio nei sesers neturi, kad padėtu? ir tuomet visi į manę atsisuko, mokytoja nutilo, klasėjo buvo mirtina tyla. aš vėl nebegalėjau nrml kvepuoti atrodė lyg dusau. sedėjau apšalusi ir žvelgiau į mokytoja lediniu žvilgsniu tuo metu visi žiūrėjo į manę lyg laugdami kažko. kabinete tvyrojo įtampa ir atrodė, kad visi ją jaučia. tuomet aš lėtai atsikėliau isimečiau į kuprinę knygas, ašaros pradėjo riedėti aš vis dar žvelgiau į mokytoją “užirusiu” žvilgsniu. pajemiau į kairę ranką kuprinę nuleidau rankas ir nenuleisdama žvilgsnio, lėtai judėjau link dūrų visi degino mane žvilgsniais pasimete nežinodami ką daryti. aš tyliai perėjau klasę pasiekiau duris ilgai ieškojau rankenos, tuomet pradariau durys pražengiau slenksti ir pabudau nuo telefono skambučio į kurį atsiliepė mano brolis. prireikė poros sekundžiu, kad suprasčiau kad tai buvo tik sapnas. tarpkitko pabudau apsiverkusi ir pagalvė buvo drėgna nuo ašarų. labai įdomu būtu sužinoti jūsų nuomonę apie tokį sapną :) ačiū iš anksto :)

 28. nu geras daba busiu kaip niekad atasargi mane kaskas nori apsukti ir apgauti ;D neisdegs kaskam ;DD

 29. Ka reiskia sapnas,kai nematau zmogaus mirties,na kaip jis mirsta,bet zinau jog jis mire ir visa laika verkiu del jo,nors ir nemaciau,kad jis mire,bet zinau….?

 30. Gal galite pasakyti ka reiskia sapnas kai sapnuoji jog mires zmogus atves praso valgyt.? ;o niekaip negaliu to suprasti..

 31. mano visi sapnai issipildo, jie kaip misles, ir as sapnuoju ta pati sapna kol jis issipildo. esu sapnavus toki berniuka, po menesio su juo susipazinau

 32. Labai daznai sapnoju savo katina, kuris yra dinges. Katinas su vaikisku veideliu, kreipesi i mane “mama”. ka tai reiske?

 33. sapnavau kad mire David Beckham Jis buvo paprastas zmogus tiesiog gulejo ir tiek o as is salies i ji vis ziurejau ir ziurejau….. bet nei neverkiau nei dziaugiausi. Be to man tas davidas yra tuscia vieta as juo net nesidomiu!!!!
  padekit ka tj galetu reiksti?

 34. Paskutiniu metu dažnai sapnuoju laidotuves. Dažnai nematau mirusiojo veido, sapnuoju laidotuves žmonių, kurių nepažįstu arba, kurie jau yra mirę. Retai kada sapnuoju gyvų giminaičių laidotuves. Kiekvieną kartą taip baisu, sapnai tęsiasi kelias naktis iš eilės

 35. Sveiki,kaip paiskinti sapna,kuriame as pats zinojau,kad kita diena mirsiu ir reikejo parasyt visiems draugams atsisveikinima,bet nesugebejau tai padaryt,nes visa laika graudinaus, kad kita diena mirsiu.Padekit issiaiskint si sapna.

 36. sapnavau kad istekejau uz savo klasioko,kuris mire pries keleta metu. Ka tai galetu reiksti? Mes nebuvom labai geri draugai,nelabai su juo bendraudavau.

 37. as sapnavau kad mano mama mirsta o poto dar kad geriausia drauge mirsta o kai atsibudau mano lova buvo apkrauta witch pakabukais lipdukais ir peles kilimesiais

 38. sapnavau keista sapna kad esu labai aukstai matau pastatus kazkokius.Ir svarbiausiai kad as matau ta vaizda ir suvokiu kad cia negali taip buti suprantu kad sapnuoju pradedu muistytis ir atsibundu..
  bet labai keista sapnuoti ir zinoti kad sapnuoji ka tai galetu reiksti???

 39. sapnavau kad susipykau su geriausia drauge, ir netekusi savitvardos sugalvojau gera plana ir ja nuzudziau kitos drauges namuose ir ji iejo i ta kambary kur as jau buvau ja nuzudziusi, ji man sake nesijaudink as niekam apie tai nesakysiu. po kiek laiko prie jos namu buvo pilna policininku visi verke jos mama tevas sesuo ir kitos drauges.tada as pamaciau savo drauge prie tvoreles ji buvo nusisukusi as labai issigandau priejau prie jos o ji man atsisukusi sako “labas, kaip gyveni”su sypsena ligu nieko nebuvo atsitike lyg ji butu gyva. tai sapnavau pries kokiu 2 metus bet niekaip nepamirstu sio sapno ka tai galetu reikst?

 40. Sveiki, paskutiniu metu sapnuoju savo mirusius senelius…labai keisti sapnai, vienas is ju, tai, kad as su pusesere atsirandam kapinese ir seneliu kape duobe i kuria ikrentu…antras sapnas buvo apie tai, kad mociute atsikelia is karsto…

 41. man tj jau uzkniso 3 naktis is eiles sapnuoju kad mirstu ateina visiska tamsa o tada prabundu

 42. Sapnavau, kad mane iszagino ir, nuzude. Baisus sapnas,ir toks tikroviskas… Kokia tiksli reiksme sio sapno? kokio zodzio ieskoti sapnininke?

 43. sapnavau kad gyvenau labai graziai namas mano pilnas dziaugsmo toks spalvotas visas o as ejau i lauka (mes gyvename ant kalvos kur vienoje puseje yra labai status skardis)priejau prie to skardzio ir stacia nuvirtau krentu ir lyg kazka mastau ir staiga pasidaro balta tada ir atsibudau…

  po keliu menesiu sapnavau savo labai mylima pries kelis metus mirusi suni kuris taip dziaugsmingai atbego pas mane laize mano rankas as ji glosciau lyg jutau jo kvapa bet tevai sake (sapne) kad jis mires bet jo siela visvien gyveno pas mus ir as ja maciau, uzuodziau, jutau kaip gyva butybe toliau gyvenancia taip pat kaip budama gyva. ka sie du sapnai galetu reiksti?

 44. ka reiskia kai sapnuoji kad susirgai liga kazkokia del kurios turi mirt,ir kad renki pinigus operacijai ?

 45. Issiskyriau su drauge pries pora dienu, ir sianakt sapnavau jos mirti, gal galit padet issiaiskint? :)

 46. Sapnavau,kad mano vaikas mirsta.Bet mano vaikas-visai ne dukra, o kazkoks berniukas? prasau labai, paaiskintka tai galetu reiksti?

 47. Sapnavau, kad esu kazkokioj sventoj vietoj.. ir savo rankose laikau lapa ant kurio parasyta, kad man liko gyventi 24 dienos. Ka galetu reiksti sitas sapnas?

 48. As tai sapnavau kad kazkoks zmogzudys issilauze y buta kur buvo as mama patevis ir sese ir liepe man visus nusaut nes kitaip pati mirsiu. ir as po viena issaudau pirma mama , paskui patevi, paskui sese ir ant galo tas zudikas sako kad ir jy nuzudyt ir as jy nusaunu . paskui aisku ten policija ir visa kita prisistato. o as bandau seses vyrui pasakyt kad jos nera. bet visi telefonai kazkaip neina paskambint, ir viskas baigias sapnas. atsikeliua 3 nakties ir daugaiu neuzhmigau. O sapnas toks tikroviskas.. o as per jy tiek verkiau kad sakes…

 49. as sapnavau berniuka jis yra mano draugas ir mes su juo kalbejomes ir as nuejau y kitą kambary ir tada as vel pas jy nueinu ir ziuriu jis sedi negyvas ant zemes ir mokinasi matematika po to as pakvieciau savo broly ir jis kazkam paskambino ir atejo 2 vyrai ir jy uz rankų ištempė iš kambario o po to ateina vienas iš tų vyrų ir pasakė kad jis mirė dėl kažkokių nugaros atšvaitų kurie buvo užanspauduoti ir negalėjo kvėpuoti ir mirė paaiškinkit man mano sapną

 50. o ka reiskia jai sapnavau, kad man dure su dideliu peiliu tarp sonkauliu ir as miriau. jau antra karta toki sapna sapnavau.

 51. o ka reiskia? jeigu sapnavau kad atsibudau, tewas atejo kazkodel apziurejo ranka ir sake tu jau arti mirties.

 52. Ką reiškia jei sapnuoji prieš 10 metų žuvusią pusseserę jau daugelį kartų ir sapne ji būna gyva su manim šnekasi lyg viskas būtų gerai o kartais sapnuoju jog ji patenka į kokią nelaimę ir aš ją gelbėju iš mirties gniaužtų?

 53. O aš sapnawau artimo žmogaus myrti. O paskuj man wajdenosi jo vajduoklis, tada aš nuejnu prie tu namu kur pasivajdeno uždarau akis o kaj atidarau matau velniukus aplink mane je ir man šnybždo kad čia aš kaltas. Ka tas sapnas galetu rekšti?

 54. Sapnavau pries 2 savaites avarijoje zuvusia mokytoja ji buvo zvali, padejo kitiems vaikams, as bandziau su ja pasikalbeti, bet ji nekalbejo. Ka tai galetu reiksti?

 55. iki 3h negalejau uzmigti kai uzmigau jauciau kad salia stovi kazin koks juodas padaras be dvasios be nuotaiku jausmu..t.t.. lyg ir maciau sapne zvilgsni (mirties) bet nusisukau..atsibudau apie 9 h ( kazkada sapnavau panasu sapna -mire suo dar po to sakiau mamai kad kazkas mirs -mire mociutes sese -sutapimas?

 56. sapnuoju einanti i kapines su mama. nesina baltus bijunus. matau prie kapo ivairius geliu vainikus ir dvi moteris ( blondines ) besisnekancias apie kapa. mes prieiname ir mama pasisveikina su jomis. Nuostabai padejus bijunus nerandu butonu..lyg buciau padejus tik kotus. staiga atsiranda mociute mirusi gulinti ir uzsimerkusi ( kurios niekad nesu maciusi ). kazkokiu budu ji atsiranda man ant ranku ir bandau ja paguldyt i karsta tuomet ji pabunda ir slysta, nes nesugebu tinkamai uzkelt ant karsto ( nors as tiksliai karsto ir nemaciau kaip ir interpretuoju ) .

 57. Sapnavau, kad mire zmogus kuriam as dirbu-labai turtingas zmogus ir labai ligotas, bet slepiantis savo liga nuo pavaldiniu. Kad jis mirsta man pranese jo vireja ir nusivede mane i jo kambari.Maciau ji gulinti lovoje visa sulysusi ir isbalusi. Jis paprase, kad palikciau ji su vireja. Man isejus vireja pasivijo mane ir pasake, kad viskas jis mire. Labai tikroviskas sapnas.

 58. Sveiki, keistas mano sapnas. Sapnuoju kad esu savo kambaryje, savo lovoje. Miegu.Ateina Mirtis ir manes klausia ar aš bijau mirti. Atsakau, kad aš nebijau, bet pavargau gyventi. Ir iš tiesų net miegodama jaučiu nuovargį ir norą greičiau numirti. Mirtis manes klausia,, o kodėl tu nebijai mirti? ” Aš atsakau, kad nežinau. Tada ji man sako,, kai tu numirsi, tu niekad nebe pamatysi savo mieliausių žmonių.” Man taip suskaudo širdį ir aš jos perklausiau, ar tikrai nepamatysiu – niekada? Mirtis man atsakė – Niekada. Aš Mirčiai atsakiau” tada aš nenoriu mirti”, ji man ramiu balsu atsakė -”Tada sutarta.” Ir nuėjo.
  Miegodama jutau atėjusią mirties aurą ir tą tamsą, tikrai nežinau, bet kad jutau ramybę aplink ją, galiu garantuoti. Tai buvo sapnas su ramybės kvapu, bet tikrai, tai ne žemiškas kvapas. Ir pati Mirtis rami, be veido, bet matoma. Pabudau nuo sapno, kambaryje jautėsi kažkas nematoma,kaip praeivio paliktas kvapų šleifas. Vėl užmigau. Pabudusi neatsiminiau sapno gal pusdienį. Dabar, galiu papasakoti su visom detalėm. Bet jausmas…, tokio žemėje nėra.

 59. sapnuoju esu parduotuveje,visko prisidejusi i maiselius,nezinau sumokejau ar ne,paduodu pardavejai is senos knygos isplesta lapa ir ji pakviecia apsaugine moteri,ji nuskaito mano lapa ir uzraso79€ ir pakviecia i kabineta,iejus sedi komisija ir mano vyras,atidaro portfeli ir traukia pluosta pinigu po 20€,suskaiciuoju,o ten virs 1000€,sakau kad per daug,bet sako kad viskas ok,tada galvoju is kur ta knyga gavau,einu i rusi atidarau duris o ten statybu lauzas,sudauzytos plytos ir tokia stipri nuojauta kad tuoj kazkas mane nuzudys,as isbegu uzdarau duris uzsklendziu sklasti,perzegnoju daug kartu tas duris ir jauciu kad vistiek pareina mirtis,labai issigandau ir… atsibudau

 60. sapnavau savo mirusia anyta kad ji savo namus slave, ir labai valgyt norejo, buvo alkana, ji mire pries savaite

 61. Sveiki, neseniai sapnavau kad miriau savo vaikino rankose nuo radijacijos( iš kur radijacija nežinau) ir jis taip pat mirė dėl tos pačios priežasties tik po manęs. Mirties vieta buvo jo sode, kur gan dažnai leidžiame laiką. Vienas kitam pažadėjom kad susitiksim kitam gyvenime ir susitikom, būdami žmonėmis ir atrodydami beveik taip pat. Vienas kitą iš kart atpažinom. Labai prašau paaiškinkit šio sapno galimą reikšmę, labai būtų įdomu sužinoti

 62. Sapnavau kad tvarkiau mirusios mamos kapa. Po to jauciau kaip kazkokia jega nuplese mano plaukus su visa oda ir ore pasirode mamos velė kuri skleide kazkoki garsa ir norejo man kasti i desine ranka. Bes as susukau mama baik ir dingo tada o as prabudau labai issigandusi. Labai keistas sapnas idomu butu suzinoti reiksme.

 63. Sapnavau prieš 3 mėn. mirusią dukterėčią. Ji dideliame tuščiame lauke tupėjo prie akmens visa apsigobusi juoda skraiste neimatė nieko daugiau tik juodas kauburėlis prie to akmens ir pas mane paklausė ką jai dabar daryti, kai Romas (tai jos vyras) numirė, nors jis yra gyvas. Ir čia sapnas pasibaigė.

 64. Labai daznai sapnuoju savo mirusi teti mires pries 14metu ir sena nama kur anksciau gyvenome.(jei kviecia eit palydet kazkaip nenueinu,zinau kad taip blogai).bet ka jis nori man pasakyt savo apsilankymais?Ar galima numirt sapne?

 65. sapnavau, kad per tv rode nuotraukas zmoniu ir po jomis parasyta kiek kiekvienam liko gyvent. Man buvo parasyta 7 metai. Ir komentatorius ivardino liga nuo kurios mirsiu. Ir pasake, kad dar nuo jos neisrasta vaistu.

 66. Sėdėjome Ant Kampo Ir Kasame gręžinį ir Aš Ikritau iš kartu Nusitempiu Patevi Kai Nukrytau Iškart Atsikeliau

 67. Sapnavau,kad ziurejau pro langa ir pamaciau krentant kazka panasaus i bomba… Labai didele… Ir kai ji pasislepe uz namu ir jos nebemaciau, atsibudau, taciau visasapna mintyse sukosi mintis, kad turiu, privalau mirti…