Liūtas ir liūtai

Girdėti liūtą ar liūtus bliaunant – pavojus;

Liūto vejamam ar užpultam būti – turto netekimas;

Sapnuoti, kad liūtą nukaunate – įgyti galios;

Jei liūtas ar liūtai narve – įveiktas priešas.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “Liūtas ir liūtai

  1. miegamajame,buvo porele liutu,ir kazkieno kudikis.kuri liute bande sudraskyti,o as puoliau atimti.tada didziulis liutas taikesi uzpulti mane ir garsiai riaumojo.kudiki pavyko atimti,taciau mane liutas vis stengesi pulti,kol neprabudau?

  2. Girtas mano vyro brolis susigrūmė su liūtu, sunkiai sužalojo gyvūną. Veiksmas vienu tarpu net buvo persikėlęs iš kambario į didelį vandens telkinį, kur sužeistas ir stipriai kraujuojantis liūtas stengėsi pasiekti krantą, bet minėtas vyras vis stengėsi jam sukliudyti. Tuomet viskas lyg ir grįžta į ankstesnes patalpas (mano senelių iš kaimo trobelę). Aš stengiuosi išvaryti gyvūną iš namų, nors širdį veria jo žvilgsnis, bet aš stengiuosi atrodyti negailestinga ir jį vis varau, tačiau taip iš tikrųjų stengiausi apsaugoti liūtą nuo girto vyriškio, kad jis liautųsi žalojęs gyvūną. Vėliau pati bėgu į lauką ieškoti liūto, kad galėčiau sutvarstyti jo žaizdas. Į pagalbą man ateina pusseserė, kartu mes sugauname liūtą, jis krenta ant žemės be jėgų. Nešu jį ant rankų (realiai fiziškai tai neįmanoma, bet čia juk sapnas…) į saugią vietą, paruošiu šiltą jaukų guolį ir glostau kol liūtas užmiega. Perpjautas pilvas jau susiūtas, nors tai padariau ne aš ir nežinau kas ir kada. Pati taip pat nueinu miegoti kartu su minėta pussesere.
    Keistumas šio sapno tame, kad mano vyro zodiako ženklas yra liūtas, o jo brolis buvęs sapne iš tikrųjų mėgėjas išgerti. Paprastai nesu linkusi aiškintis ką reiškia mano sapnai, nes sapnuoju labai dažnai, bet šis kartas kažkoks išskirtinis, todėl prašau padėti išsiaiškinti ką tai galėtų reikšti.