LAPAI

Lapai – laimė, sėkmė versle. Auksiniai lapai ant medžių ir po kojomis žada pavydėtiną ateitį. Jeigu mergina sapnuoja žalius lapus, vadinasi, ji gaus palikimą ir ištekės už pasiturinčio ir gabaus žmogaus. Pageltę lapai – nerealios viltys ir liūdesys, kurie jaudina Jūsų sielą, o jei šį sapną sapnuoja mergina, vedybų dieną ją paliks jaunikis. Kartais šis sapnas gali reikšti mirtį. Tvirtai besilaikantis žalias lapas reiškia geras mintis ir jausmus, tvirtą finansinę padėtį. Krintantys lapai gali reikšti mirtį arba ligą. Nukritęs apvytęs lapas reiškia nevaisingas mintis, sutrikdytus jausmus. Jei sapne renkate lapus, – išlaidos. Tai įspėjimas, kad reikia taupyti šluojami lapai reiškia išsiskyrimą su nepageidaujamais draugais .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “LAPAI

  1. sveiki. labai malonus sapnas aplanke.Sapne jauciaus lyg pakyleta. sapnavau rudeni ir lapai ant medziu buvo tokie ryskus, tokie spalvingi…ir ivairiausiu spalvu, labiausiai krito i aki raudoni ir aukso spalvos. Ir kazko labai laiminga jauciaus . Ka galetu reikst toks sapnas?