Kelnės

Kelnės, kelnes, sapnuoti kelnes, džinsus, dzinsus…

Jeigu sapnuojate kelnes, vadinas su Jumis kas nors neteisingai pasielgs;

Sapne regėti suplyšusias kelnes – pažeminimas;

Apsimauti kelnes – namuose bus Jūsų viršus, bet galite prarasti turtus;

Jeigu sapne Jūs apsimovėte išvirkščias kelnes, – susižavėsite gražia moterimi arba vyru;

Naujomis kelnėmis apsimauti – turtas ir garbė;

Mūvėti juodomis kelnėmis – skausmas;

Mūvėti baltomis – pamatysi savo klaidą;

Sapne mūvėti sudriskusiomis ar purvinomis – pažeminimas, gėda;

Mūvėti odinėmis – patirsit nuostolius;

Kelnes nusimauti – liga;

Be kelnių save sapnuoti – gėda;

Lopyti – finansinės problemos arba didelė skola draugui, kurios nesugebėsite greitai atiduoti, tiesiog finansiniai rūpeščiai;

Sapnuoti moterį ar merginą apsirengusią kelnėmis – nelaiminga meilė.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “Kelnės

  1. Sapnavau,kad ėjau į visai nepažystamą ligoninę atsiimti tyrimų (kraujo, šlapimo).Nuėjau pas seselę,o ji pasidėjo kažkokius lapus ir puolė skambinti daktarei.Paskambinusi tarė: – Ta mergina (pasakė mano vardą ir pavardę) kuri vakar atliko tyrimus su ja yra negerai,ji nėščia,būtinai reikia jai apie tai pranešti ir liepti atsisakyti vaiko.Ir tuo metu pasižiūrėjau į pilvą,o jis toks jau ryškiai matomas.Išsigandau.Baigusi pokalbį su daktare priėjo prie manęs,o aš sakau: -Aš esu (pasakaiu vardą ir pavardę).Stovėjau ištikta šoko.Na,o ji paklausė: -Nuo ko tas vaikas? Aš atsakiau: – Net pati nežinau nuo ko,gal nuo (pasakiau savo buvusio vaikino vardą (su juo nesenei išsiskyrėme)).Na,o ji pasakė,kad aš turio to vaiko atsisakyti.Pamenu aš nenorėjau jo atsisakyti.Taip ir baigėsi mano sapnas.

  2. Nėštumas – Jeigu moteris sapnuoja, kad yra nėščia, vadinasi, ji bus nelaiminga su savo vyru; Jeigu moteris Iš tikrųjų nėščia, tai toks sapnas prognozuoja sėkmingą gimdymą ir greitą jėgų atgavimą; Merginai regėti šį sapną – gėda ir nedraugų išpuoliai; Matyti kitą moterį nėščią – neišvengsite sunkumų; Nėštumas gali reiškti ir naują gyvenimą, kupiną vilčių, ir kelionę.

    O galbūt pasąmonė sako, kad dar ne laikas tapti mama. Jūs baiminatės dėl nėštumo.