KATĖ

Jeigu sapnuojate kates, laukite nesėkmių, išskyrus tuos atvejus, jei jas užmušate arba nuvejate šalin. Kuo riebesnė katė, tuo didesnė problema. Jeigu katę sapnuoja prekybininkas, vadinasi, jo varžovai sužlugdys komercinius planus. Sapne regėti baltą katę – kažkokia sumaištis, neaiškumai, dėl kurių galite netekti turto. Juoda katė reiškia nesėkmę ar žinią apie mirtį. Sapnuoti baltas ir juodas kates drauge reiškia, jog turite nusileisti jei norite bendradarbiauti su kitais arba sutarti su savo antrąja puse. Katę glamonėti vyrams reiškia apgaulę, moterims – prisirišimą prie vyrų. Jeigu moteris sapnuoja, kad laiko ant rankų katę arba kačiuką, tai ją įtrauks į kokius nors blogus reikalus. Vaikyti kates nuo stogų – saugokitės moterų. Vyti katę iš namų – perspėjimas, kad gali užpulti vagis. Jei katės staiga dingsta nuo Jūsų kelio, – sėkmė, progresas. Jeigu katė sulysusi nešvari ir apgailėtina, – laukite blogų naujienų, galbūt kas nors sunkiai serga. Jei sapne matote piktą katę ir norite Ją išnešti ar išvyti iš buto, – laukite vagystės, nuostolių. Katinas, laipiojantis po medžius, perspėja: saugokitės piktų moterų liežuvių. Landus katinas – didelės nesėkmės Sapnuoti miegantį katiną – gali išsipildyti norai. Pagautą katiną parduoti – Jūsų namams gresia didelė nelaimė. Katiną mušti – apsiginsite nuo užpuoliko. Jeigu sapne katė Jums įdrėskė, vadinasi, priešai sėkmingai pasisavins pelno dalį, dėl kurio Jūs sugaišote daug laiko. Jeigu sapne katę Jus puola, vadinasi, įsigysite priešų, kurie sieks apjuodinti Jūsų reputaciją. Bet jeigu katė meili – nugalėsite didžiules kliūtis. Sapne girdėti kates kniaukiant reiškia, kad Jūsų tariamas draugas daro viską, kad Jums pakenktų. Dalyvauti kartu su katėmis jų ,koncerte, – pakartosite savo senas klaidas. Pačiam sapne rėkti katės balsu – paleistuvystė. Nudvėsusi katė reiškia dvasinį progresą. Tačiau gali reikšti ir apsaugą. Katės ir pelės žaidimas reiškia lytinį santykiavimą .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

8 - suma sapnų pasakojimų apie “KATĖ

  1. O tai ko dabar man tikėtis? jau kokią savaitę sapnuoju kates ir praktiškai visais būdais kuriais aprašėte, ir mažas, ir dideles, ir juodą ir baltą ir margą. Sapnavau jų daug jos buvo meilios kitą dieną ju daug bet jos visos valkatos dar kitą naktį mano draugė pavirto į katę. Kažkurią naktį sapnava labai mielą katę, kitą nakti juoda katė man įdrėskė. Tai jau nebloga nelaimė laukia.

  2. ką reiškia jei sapnavau, kad sužalojau savo katiną? Tai buvo kaip ir netiesioginis jo sužalojimas, nes iš pradžių kažkokiam šuniui keistu aparatu buvo ištrauktas žandikaulis, tas šuo liko gyvas tik be žandikaulio. Po to aš atsidūriau namie ir mano katinui buvo padaryta taip pat. Aš jaučiau, kad tai mano darbas. Vis matydavau kaip jis bando kniaukti ar apsilaižyti neturėdamas žandikaulio ir labai verkiau, tada ir atsibudau. Ką galėtų reikšti toks keistas sapnas?

  3. sapnavau kad buvom su drauge kieme, tada einu su ja pas mane , ir prie namo suoliuko gulejo mano senelio nupjauta ranka, mes klykdamos begom kviestis lifta, o prie lifto ant kedes buvo mano senelis atsisedes,tai is buvo su 2 rankom, o kai atsidare liftas , pamaciau apie 1,5 cm ugio juoda kate , ir ji buvo riebi ir zaliomis akimis, tada sapnas baigesi. NENUSIMANAU KA TAI REISKIA NORS MAN IR 10 METU…

  4. o jei as sapnavau kad dvi kates pjaunasi juoda ir raina namuose pas mane ka gali reiksti o as jas iskyrti bandau raina mano o juoda ne ….abi jaunos ?

  5. sapne sapnavau savo sunu 38metu, apsirenges grazei ir labai grazus kaska kalbejo su draugu iejus man y kambary pridejo pirsta prie lupu pasake šššššš.jis siuo metu sunkei serga.. laukiu acakymo galit parasyti elektroniny laiska [email protected]

  6. Glosčiau juodą katiną, jis ramiai gulėjo ir staiga jis man ikando į pirštą ir nepaleido, aš pabudau ir net pačiupau sau už piršto pažiūrėt ar jam viskas gerai. Tada vėl labai greit užmigau ir vėl sapnavau tą patį katiną sapne aš jį nešiau link šuns kad pagasdint už tai kad jis man ikando. Butu idomu sužinot ar tai kažką reiškia ar šiaip kažkokios sapnų nesąmonės.