Katė ir katės

Katė, kate, katės, kates, katinas, katinai…

Sapne katę glamonėti – vyrams moterų apgaulę, o moterims – prie vyrų prisirišimą;

Sapnuoti katę ir ją glostyti – moterims meilę ir ištikimybę, o vyrams – sunkų gyvenimą santuokoj;

Daug kačių rėkiant matyti – greit išgirsi blogą naujieną;

Pačiam rėkti katės balsu – paleistuvystę;

Vaikyti katę nuo stogų – saugokis moterų, kad nereikėtų gintis nuo jų;

Matyti katiną po medžius laipiojant – saugokis piktų bobų liežuvių;

Juodą katiną matyti arba su juo žaisti – saugokis netikėto vargo;

Būti katės arba katino įkastam – saugokis blogų žmonių;

Baltą katę, matyti – greit jauna ir graži mergaitė tave įsimylės;

Vaikyti kates iš namų – saugokis vagių, kad nereikėtų nukentėti;

Matyti katiną miegant – greit tavo norai išsipildys;

Pagauti katę ir parduoti kam nors – didelę namų nelaimę;

Matyti daug visokio plauko kačių – saugokis nepadorių moterų.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

19 - suma sapnų pasakojimų apie “Katė ir katės

 1. SAPNAVAU KATES MAZYTES O KAD VIENA DIDELE LYK KAIP PULTI MANE NORI BET AS UZDARAU DURIS IR JI LIEKA KITOJ DURU PUSEJ

 2. o as daznai sapnuojiu kates kad pagimdau katinus kad nuzudziau katina nes jis blogas pasidare mane gaude ir keleta kartu sakau sapnawau kad laukiuosi ir man gimsta kate arba du katinai kazkoke nesamone…..

 3. sapnavau nescia kate, kaciuka ir katina… zodziu katinu seima… as ta kate kad glostau kad glostau… ka tai galetu reiksti?

 4. Sapnavau, kad patekau i kazkoki turgu, kuriame pardavinejo viena teta kaciukus, pacius ivairiausius ir nerealiai grazius, pasiemus glosciau toki raina ir lb norejau nusipirkt, bet nenusipirkau, nes neturejau galimybiu jo laikyt.. grazus sapnas, bet taip norejau kaciuko.. :D

 5. Sapnavau 2 kartus kates viena tokia pukuota didele su tamsiai rudu ir sviesei o kita balta mazyte

 6. sapnavau katina, kad jis nuzudo krokodila, kuris mane norejo uzpulti, mane katinas isgelbejo.

 7. sapnavau kaip eidama lauke maciau daug nuzudytu kaciu ir maciau kaip jas zude.. ka tai gali reiksti?

 8. Sapnavau keista sapna.

  Vieta – mano kambarys, as guliu salia lovos o salia lovos yra gultas kur megsta tupeti kate. Tai stai susapnavau jog jinai eme ziaugcioti kaip pries vemdama, ir paveme ant jos krasto. Pradziai pamaniau jog tai yra tikrove tai nusprendziau ryte viska isvalyti, taciau pabudes ryte nieko neaptikau. Ka tai galetu reiksti, zinoma butu gerai jeigu konkreciai atsakytumet, bet galite ir daugmaz atsakyt :)

 9. sapnavau maza kate kuri pagimde daug mazu pliku kaciuku, bet ju puse buvo negyvu, poto atsigavo ir pradejo zaisti su kate. keistas sapnas

 10. sapnavau kad mano maza katyte pagimde daug mazu kaciuku. Bet be kraujo. nieko. Tie kaciukai tik tai lindo is jos ir linda. Ka tai reiskia?

 11. Sapnavau kokias keturias kates (lygiai kaip savo ) ir sapne meginau jas atskirti ir ieskojau savosios .P.s mano katinas juodas .
  Ka tai reiskia ?

 12. edgard
  Sapnavau balta katina toks past kaip mano bet jis dviguvai stambesnis ir didesnis buvo,ir jis mane eme kandziojo uz pirstu krumpliu ir nelaidio niekaip,bet po kaskiek laiko to darimo as jo atsikraciau bet jis taip ir liko prie manes tupet,dbr ne atsimenu ar buvo kraujas.ka galetu reiksti ?

 13. čia tai keistas sapnas,kai dar buvau mažas kokiu 4-5 metų,prisimenu pas save kieme sapnavau kate jinai uostinėjo mašinos duslerke aš priėjau ir ta kate įkišau ten…
  Beje dar toks sapnas ėjau tiesiu keliu priešais mane stovėjo tėvai paskui iš nugaros išlindo du katinai su policininku elektro šoku ir pradėjo mane vytis nenumanau ką tai galėjo reikšti

 14. Sapnavau, kad gaudžiau, vejausi kažkokią baltą katę su oranžinėm dėmėm. Per įvarias vietas aš ją gaudžiau, tai per mišką, tai per žalią žalią pievą ir kažkur iš tų vietų iš tos vienos katės atsirado dar viena lygiai tokia pati. Kas čia per nesąmonė?..

 15. As sapnavau kad laikiau rankose maza balta kaciuka ir nutraukiau jam galva ir buvo daug kraujo, ka tai reiskia?!

 16. Sapnavau kazkokias suluzusias , medines ,didziules konstrukcijas kuriose buvau as ir mano juoda kate. bet kazkaip veiksmas staigiai persoko ir as griebiau katyte ant ranku ji buvo be vienos uzpakalines kojos kraujo nebuvo , bet visa kate atrode lyg i tepalus ikritus visa purvina , juoda . as su ja begau ir ja raminau bei glosciau . Veliau kazkaip su keliais nepazystamais zmonem pasidarem juodos nusiurusios varnos plunksnu didelius sparnus , nuo kazko skridom labai zemai, issigande .Prasau paaiskinkit ka tai reiskia . ?

 17. Stoviu uz lango,lauke lyja,pamatau gulinti ant sono juoda slapia katina. Pagalvojau ,kad mires,bet matau, kad pamazu kvepuoja.Man jo labai gaila ir dvejoju,ka man daryti:gal pas veterinara?Bet apsisuku ir nueinu…..sunku po to sirdyje…..