KALNAS

Matyti sapne kalnus reiškia kliūtis ir sunkumus, kurie gali būti susieti su konkurencija. Bet gali reikšti ir tai, kad Jūs iš adatos priskaldote vežimą. Kalnus su daubomis, miškais sapnuoti – neištikimybė, liūdesys ir nesėkmė. Kalnas su pilimi – turto ženklas. Matyti sniegu padengtą kalną – Jūsų ketinimai perdėti. Pliki kalnai – nerimas dėl ateities. Vingiuotas takas į kalną – likimo išdaigos, kurios pagerins Jūsų gyvenimą. Būti slėnyje tarp aukštų kalnų reiškia saugumą, patogumą, apsaugą. Gali reikšti ir kalinimą bei izoliaciją Stovėti ant kalno vienam reiškia vienatvę, atsiskyrimą. Matyti save ant kalno išsigandusį vaiką, atskirtą nuo motinos, – įspėjimas, kad reikia prisiminti idealus, puoselėtus vaikystėje. Jeigu sapnuojate, kad kopiate į kalną žalia žole, tai ateityje įsigysite turtų ir lengvai pasieksite aukštą padėtį visuomenėje. Įkopti į kalną ir išgirsti įsakymą nuo jo lipti žemyn reiškia, jog būtinai turite vykdyti savo pareigas, nesivaikydami garbės troškimo. Kopti j kalną, bet neužkopti, – įspėjimas, kad švaistote energiją nepasiekiamiems tikslams. Reikia keisti veiklos kryptį. Taip pat gali reikšti reikalų žlugimą- Lipti ir neįlipti į uolinius kalnus – nesiseks darbas. Įkopti į kalną ir negalėti nulipti – perspėjimas, jog žlugs Jūsų įmonė. Būti ant kalno ir jausti baimę gali reikšti pavojų sveikatai ar dvasinį nuosmukį. Stovėti kalno viršūnėje – pergalė. Leidimasis nuo kalno ar kalvos – antra gyvenimo pusė. Stovėti kalno papėdėje ir nedrįsti kopti aukštyn reiškia drąsos ir ryžto stoką, siekiant tikslo. Jeigu mergina sapnuoja, kad ji apeina kalną kartu su savo pusbroliu ar besišypsančiu broliu, vadinasi, jos gyvenime vyks geros permainos, bet taip pat šis sapnas įspėja: nesižavėkite draugais, kurie gali Jus suklaidinti. Jeigu mergina pavargo ir atsisako toliau eiti, tai nusivils aukšta padėtimi, apie kurią svajojo. Matyti veikiantį ugnikalnį – didelis pavojus .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “KALNAS

  1. Buvau sapnaves kad buvau kaime, bet ziema. Vaziavau su ragutem ir buvau pasistates tramplina, taip nuskridau o ten buvo ledas plonjas, tai nuskridau jy ir taip letai kylau y vandeny, ir daugiau nebepamenu…

  2. Matau kad as su savo vaiku kaip ir ruosiames kelionen. Skubam i atvaziojanti autobusa. Begam prie jo su nedaug kitu zmoniu. Mano vaikas bega greciau uz mane. Staiga pamato kad ji prie zemes krasto . Atrodo kad labai didelis kalnas. Kalnas labai ligus zeme ne akmenuko. Ji negalvodama sekmingai nuciuoze nuo jo o as matidama kad jai paviko galvojiu kad jai ji sekmingai nuciuoze ciosiu ir as irgi nuciuoziau sekmingai ir kaip tik spejam i atvaziuojanti autobusa.

  3. Sapnavau, kad stoviu ant pačios pačios snieguotos kalno viršūnės ir pasileidau nuo jo slidėmis pirmą kartą gyvenime, jaudulys neapsakomas ir finišas nepakartojamas! Nusileidimas buvo kaip skrydis koks