Išmatos (fekalijos, mėšlas)

Sapnų “išmatos, ismatos, šūdai, šūdas, sudas, sudai, fekalijos” reikšmės:

Ką reiškia sapnuotiišmatas, fekalijas, mėšlą?
Sapnuose matyti išmatas arba sapnuoti, kad jomis išsitepate (ar kitokiu būdu kontaktuojate) reiškia, kad save vertinate neigiamai ir dalį savo veiksmų ar jausmų laikote nešvariais ir kenksmingais sau pačiam. Todėl privalote šiuos neigiamus ar gėdingus veiksmus ar jausmus pripažinti ir išreikšti taip, kad išsilaisvintumėte nuo viso blogio savo gyvenime.

Sapnuoti, kad negalite atsikratyti išmatomis, reiškia, jog jūs nenorite atskleisti savo emocijų ir jausmų. Jūs laikote viską savyje, visas emocijas, išgyvenimus kaupiate savyje ir su niekuo nesidalinate, neišsikalbate.

Tačiau Froido sapnininkas teigia, kad sapnuoti išmatas, gali reikšti garbę arba gėdą, pinigus ar kitokią finansinę naudą, arba agresyvumą gyvenime. Taigi pagal Froidą sapnuoti, kad žaidžiate ar kitaip kontaktuojate su išmatomis simbolizuoja susirūpinimą piniginiais klausimais ir finansiniu saugumu.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

27 - suma sapnų pasakojimų apie “Išmatos (fekalijos, mėšlas)

 1. Visur sapnininkuose raso tik apie pinigus ir kaip gerai tas ismatas sapnuoti. Jau kiek prisapnavau ju, tai turejau aukso puoda laimeti. Bet paziurejau reiksme cia ir tiesiog 100% atitinka man pirmoji reiksme. Nieko gero, aisku, bet tokia tiesa ir tikiuosi, kad issilaisvinti pavyks :)

 2. Man sapnuoti zmogaus ismatas visada reiskia pinigus.Daugelyje sapnininku uteles reiskia pinigus,o man visada reiskia varga

 3. O as praeita nakti sapnavau vyra, valganti kito vyro ismatas… Jie berods ten kazkokiais intymiais reikalais uzsiiminejo… :) Po to kazkaip visas kambarys buvo ismatomis aptaskytas, as netycia issitepiau, ir atsimenu jog labai pykau ant ju… :) :) :)

 4. Tiesa sakant, man jos visos tinka… As irgi tikiuosi, kad issilaisvinsiu, nes siuo metu jauciuosi kaip sudo gabalas…

 5. jei sapnuoju pinigus, dazniausiai neplanuotai juos turiu išleisti ar gauti, na gal pirmas variantas ir tiesa, nes kai jaučiuosi sudinai tai ir sapnuoju panačiai

 6. Sapnavau ismatas, atsivertes sapninka norejau pasitikslinti ka tai galetu reiksti, o reiksmiu buvo įvairiausiu. Tai kazkaip to nesureiksminau, kol…. Po savaites laiko nelaimejau milijono is Teleloto. Buvo pranasiskas sapnas :)

 7. jo mam taip pat pirmas variantas lb tinka,viduje susikaupe per daug tu nereikalingu emociju ir jausmu

 8. sapnavau kad atlikau savo gamtini reikala lauko tuolete, bet mane mate zmones ir as ne tiek susigedau kiek supykau, ir is to pykcio nenormaliai gausiai ap”"”"”kau savo grazu ilga balta sijona, o tuomet pradejau is pykcio jiems grasinti panaudotu tuoletiniu popierium. tik pabudus labai issigandau, kad toks sapnas nieko gero nezada, bet tuoj pat uzsnudus susapnavau zalios mesos kalnus saldikliuose ir kad as buvau uz jas atsakinga bet pamirsau kazka padaryt kas man buvo patiketa. paziurejus i reiksmes tj reisktu godziu zmoniu rata aplink mane arba pinigus ir bedas. galimas daiktas. tad daug mesos ir fekalijos ant mano sijono, kazi ko cia laukti

 9. sapnavau, kad tualete išsitepiau drabužius išmatomis, bet vėliau man draugė padėjo pasikeist į švarius.Iš tikro norėčiau atsisakyti vieno savo jausmo ir poelgio, bet, toli gražu,tai ne gėdingas jausmas, greičiau labai skausmingas.Vadinasi pagal pirmąją reikšmę turėtų kažkas padėti tai įveikti. Įdomiausia tai, kad po sapno gavau ir pinigų :)

 10. sapnavau kad vienas zmogus kita sudu vadino. Bet stiprybes jums, viskas bus gerai. Viskas yra isprendziama ir pataisoma.

 11. Iš Šiaulių. Aš visad gaunu pinigų po tokio sapno. Mano vyras irgi susapnavo, kad išsi—no rankas, dar pajuokavo, kad aš jam “pripudrinau smegenis” ir db jis panašiai sapnuoja… Bet TĄ PAČIĄ dieną netikėtai gavo nenumatytų pinigų.

 12. sapnavau, kad atlikau gamtinius reikalus ir savo ismatose radau kirmele, netrukus pastebejau, kad turiu zaizdele, berods ant kojos, ir is ten taipogi islindo kirmele, o pati sapne galvojau, jog parazitu prisveise ir butinai turiu pradeti valomaja dieta. ka ta galetu reiksti

 13. Valiau lauko tualeta,labai daug išmatu buvo,paskui ejau valyt triusiu budas irgi labai daug buvo

 14. Sveiki keista sapna siandien sapnavau.kad vemiau ismatom ir labai daug vemiau .Ka t’ai reikia? Ir plus pilnatis

 15. Sapnavau savo mažą sūnų( jam dabar 32), sapne buvo apie 2 metu. Jį visą apsikakojusį atnešė senelis( jau miręs vyro tėvas), tada aš bandžiau jį pasodinti ant puoduko, bet jis žviegė ir muistėsi ir nesėdo ir vis triedė. Tada aš liepiau nešti jį į dušą ir taip pat kartu nubėgau….ir buvau susitepusi visa rankas…pabudau.

 16. Sapnavau čigonus, vyrą, moterį kelis vaikus, kurie laužėsi į mano butą. Juos stebėjau per durų akutę.