Išdavystė

Išdavystė – Išdavystę sapnuoti – padarysi nuodėmę, kažką darai ne taip kaip reik ar būtina;

Pačiam išduoti kažką sapne – jaučiatės įskaudintas;

Jei jus sapne išduoda – draugų nepagarba.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

5 - suma sapnų pasakojimų apie “Išdavystė

  1. Laba diena, sapnavau, kad mano mylimasis mane isdave man sutikus. As pati jam pasiuliau pabuti su kita. Stebejau viska is sono ir maciau, kad jis laimingas ir jam tikrai gera su ta jaunesne moterimi. Pati jauciausi nusivylusi, kad sitai vyksta.

    • Labą dieną ,šianakt sapnavau kad mane išdavė mano mylimasis, sapnavau kad jis susirašinėjo su kita, kad leido laiką kartu. Prabudusi apsidairiau ar jis šalia…Ką tai gali reikšti … Visa dieną labai nerami, galvoju ką tai reiškia, ar ištiesu išdavystė.

  2. Vakar mano sapnas buvo labai keistas todėl dabar neramina… Dabartiniai santikiai su vaikinu yra labai įtempti ir vakar sapnavau kad jis mane išdavė su mano geriausia drauge mano akivaizdoje aš apsimečiau kad miegu ir jis su mano drauge pasimilėjo ryte aš labai pykau aš labai verkiau jis priėjęs prie manes sako neverk ir nušluostė ašaras aš jo rankas nustumiau ir liepiau jam manęs nelięsti tada jis sedėjo ant lovos ir žiurėjo i mane verkančia tada aš jo paklausiau ar jam patiko pasimylėti su mano geriausia drauge jis nko nesakės paprasčiausiai išėjo pro duris..
    ir paliko savo mėgstini… Ka tai galėtu reikšti ? ? ?

  3. sapnavau kad drauge macau su kitu jos paklauses ji sako jis kabonejosi tai nebuvo panasu o tada kiti nukreipe demesi kai nuejau namo uztikau abu lbai buvau piktas