Ieškoti

netikėtas garbės pažeidimas.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “Ieškoti

  1. Jau kuris laikas naktimis pasikartoja panašaus pobūdžio sapnas: mano vyras išeina (į vakarėlį, su draugais, na tiesiog iš namų, bet ne su visam), o aš labai tuo nepatenkinta, prašau neiti, sugrįžti, bet jis manęs neklauso. Šis sapnas kartojasi skirtingose vietose, detalės skiriasi, bet pats faktas visada toks pat. Jaučiu kažkokį nutolimą, pyktį, lyg tai nebūtų mano vyras, lyg visai kitoks nei jį pažįstu ir kartu nenoriu, kad jis išeitų. Prie to dar šiąnakt sapnuoju save pasiklydusią lyg nesavam mieste, ieškančią savo namų, bet ramiai, be panikos. Ką tai galėtų reikšti? Ypatingai įdomu su vyru, nes tikrai dažnai kartojasi…
    Kažkada anksčiau labai daug metų sapnavau tą patį sapną tik taip pat skirtingomis aplinkybėmis: kaip skirtingose vietose randu daug geležinių litų, juos renku, bet apart manęs jų daugiau niekas nemato… Labai daug metų šis sapnas man kartojasi. Būtų įdomu sužinoti ir jo reikšmę.
    Ačiū.