DVIRATIS

Dviratį sapnuoti – planų išsipildymas, taip pat perspėjimas, kad dar negreit susituoksite. Daug dviračių sapnuoti – ateityje Jūsų laukia malonumai. Važiuoti dviračiu – grėsmė gyvybei. Sapne parvirsti važiuojant dviračiu – nepasisekimai ir vargai. Merginai važiuoti dviračiu – pagarba. Važinėtis dviračiu reiškia vikrumą ir greitumą dirbant darbus. Sapne važiuoti dviračiu j kalną – puikios perspektyvos. Jeigu moteris važiuoja dviračiu nuo kalno, tai jai reikia stengtis išsaugoti savo gerą vardą ir pasirūpinti sveikata. Nesėkmės ir nelaimės visai netoli Lenktyniauti dviračiu – pavydas. Jums pavydės, jei sapnuosite, kad važinėjate sportiniu dviračiu. Mokytis važiuoti dviračiu – nepasisekimai ir vargai. Sulūžusį dviratį sapne matyti – saugokite savo sąnarius. Dviratį sapne pirkti – neapsiriksite, jei nusipirksite naudingą, nors ir brangų daiktą .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “DVIRATIS

  1. sapnaau kad labai ilgai vazinejomes diraciu nedidele kompanija- zmones ir is ju buo pazystami,ka tai galetu reiksti?

    • sapnau,kad vazinejomes diraciu as buves vyras ir dar keletas draugu nedidele kompanija,bet vazinejom labai ilgai,ka tai galetu reiksti?