Dvasia

Dvasia, dvasios, vėlė, vele…

Sapne juodą dvasią matyti – netikėtą liūdesį;

Dvasią ilgais baltais rūbais matyti – netrukus teks dalyvauti vestuvėse;

Dvasią ilgais juodais rūbais matyti – saugokis visokių nelaimių;

Šiaip dvasias sapnuoti – reiškia, kad reikėtų būti visapusiškai atsargiam.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

14 - suma sapnų pasakojimų apie “Dvasia

 1. as sapnavau didele balta dvasia ji mane smauge ir reke…
  prasau pasakykit ka tai galetu reiksti.

 2. as sapnavau tai kad as nuskendau bet poto likau kazkaip gyva ir pradejau matyti ir bendrauti su dvasiom…tai niekaip neiseina man is galvos

 3. Sapnavau kad kvietemes dvasia ir poto ji turejo mus zudyti, bet poto dingo ir vel ji kazkaip atsirado ..

 4. Sapnavau moters dvasia kazkur gatveje (saligatvyje). Daug kartu bandziau nufotografuoti, bet kas kart, kai tik jau “nusitaikydavau”, ji dingdavo, o po to ir vel atsirasdavo… O keisciausia, kad as visai jos nebijojau :) Tikriausiai del to nes, kiek pamenu, buvau su kazkuo :D

 5. As sapnavau, kad mokykloje buvo koncertas ir niekas is sales negalejo iseiti, bet staiga valgykloje eme dusti puodai lekstes ir t.t… Visi isbegome paziureti ir supratome kad tai dvasios, begome i antra auksta, ir mane sustabde mokytojs, ir sako “ka tu matai???, dvasia nori taves!!

 6. Uzdegiau viena zvake ir po kiek laiko uz mano nugaros isgirdau nesuprantamus garsus, atsisukau o ten virs manes siluetas kur zibejo zvaigzdutemis…As supratau kad prisikvieciau su sia zvake sielas..Atidariau langa pradejau jas vaikyti o jos issiskirste po visa kambari ir sviete man kaip mazos zvaigzdutes..

 7. Dažnai sapnuoju, kad į mane įsikūnyja piktoji dvasia. Tada imu dusti, kartais jaučiu, kad pakylu nuo žemės. Bandau uždaryti duris, o dvasia man neleidžia. Nematau jos, bet jaučiu, kad yra Pabudus nuo tokio sapno būna labai baisu. Gal kas žinote, ką galėtų reikšti toks sapnas?

 8. as sapnavau, kad bute yra dvasia ir ji vaiksto per lova kurioje as miegojau su savo vaiku. negana to dvasia mane persekiojo o galiausiai dvasia apsedo mano vaika. Mano vaikas baisiai reke o as nzinojau ka daryt ir ja puciau ir rekiau paleisk mano vaika. dar negana to sapne buvo ir mano mirusi mociute.
  Ka tai galetu reiksti????

 9. Laba ryta šiąnakt sapnavau kažkiek kaip namą ar bendrabutį, ir berniuką kažkokį bet sapne aš jį tik mačiau stovintį prie kažkokių durų, o toliau žaidė mano vaikai paklausiau pas vaikus ar matot ji sapne sakė ne, bet kaip prašiau paliesti pajautė kad kažkas liečia ką šis sapnas reiskia

 10. Su klasioku atvažiavome į pagrabą. Jis buvo tuščias ir seniai apleistas. Apdulkėjusios kėdės, stalas. Radome stalčių stale. Atidarę radome daiktų ir keletą pasiėmėme. Nuo tada pradėjo vaidentis: daužėsi durys, kažkas juokėsi, kalbėjo, bet nematėme kas. Gražinome daiktus ir atsiprašėme dvasių malda. Viskas liovėsi.

 11. Sapnavau kad miegu acibudau nuo vaiko veirkimo nuėjau į vone pajemiau viena vaiką o kitas vis dar nenurimo nuėjau pažiūrėti kas negerai o tenai vaikas sako dėde ar kaska panašaus bet aš nieko nemačiau ir kai bandžiau nueiti pajimt vaiko mane nematoma būtybe bandė nužudyti bet aš pasipriesinau jiai