DUKRA

Jeigu sapnuojate savo dukrą, vadinasi, kokie nors nemalonumai atvers kelius į šeimyninę santarvę ir harmoniją. Jeigu Jūs sapnuodami dukrą jaučiate meilę ir rūpinatės ja, tai ateityje turėsite didelių nemalonumų .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

7 - suma sapnų pasakojimų apie “DUKRA

  1. Sapnavau kad mano dukra numire. Ir kad ja slepiau nuo visu, Kad niekas nesuzinotu labai blogai jauciausi ir pergyvenau. Po to pasakiau kaskam ir nuorejau vesti į ligonine bet nenuveziau. Sapnas buvo labai įtemtas

  2. Laba diena.Noreciau paklausti sapnavau mano dukra mire kai buvo devyni men. O susapnavau kokiu devyniu metu kad as ja susirandu toja seimoja kur ji gyvena ten buvo ir mirusi mano drauge as apsidziaugiau kad dukra radau apkabinu kalbames bet tuo paciu ir zinau kad mums reik issiskirti as verkiu ir turiu ja palikti ,bet drauges paprasau kad ja priziuretu.po to as vel namie tik mano mama paklause kaip jautiesi,tik nwatsimenu ar as ar mama atsake i klausima kaip galima jaustis palaidojus vaika. Aciu uz atsakyma.

  3. Sapnavau savo dukra , kad ji pagimdė namuose , nors ji ištikro , net ne nėščia ir neplanuoja gimdyti., atėjus į namus matau kad jau pagimdžius vyras jos , jau vikšrelę perpjoves ir aš išsigandus kviečiu greitaja.

  4. Sapnavau kad mano dukra laukesi ir jei tik8m lb maza bet pilvo nebuvo tik nuveziau ja i ligonine ir gyditojei pasake tuoj gimdys. o as tada vergdama isbegau i lauka ir lb lb lb verkiau.
    ka sis sapnas galetu reiksti lb bijau nes tai lb nemalonu

  5. Mama sapnavo keistą sapną lyg tai apsivėmusią savo anūkę, lyg tai kažkokią išbalusią

  6. sapnavau mirusią dukrą(ji yra gyva). Tačiau ji po paros, budama pašarvota, prisikėlė. Keisčiausia, aš visiškai neverkiu ir esu rami. Manęs net neišgązdina jos prisikėlimas.